Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Seçim 2019 yine gündemi belirledi

TV 264 ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan seçim 2019 yine gündemi belirledi.

18:27   |   24.02.2019
Haber Resmi

Osman Kenan Çapoğlu modaratörlüğündeki Seçim 2019 bu hafta yine gündemi belirledi. 


Gazeteciler  Zafer Tokuş, Hüseyin Cumalı ve Safa Polat'ın yerel seçim öncesi analizleri ve son kulis bilgileri gündem oldu.
Programın ilk bölümünde Sakarya 25. Dönem Milletvekili ve Hendek eski Belediye Başkanı Ali İnci konuk oldu. İnci, siyasette olmasa bile diğer görevleri ile hizmet devam ettiğini ifade ederken, halk isterse yeniden siyasete döneceğini söyledi.


Programda ayrıca CHP-İyi Parti ittifakının Serdivan'da yaşadığı krizde gündeme geldi. İttifak kapsamında Serdivan'ın CHP'ye bırakılmasına rağmen liste çıkaran İyi Parti, ayrıca, CHP Listesinde meclis üyesi adaylığı için yazılan 3 İyi Parti'linin de adaylığını da "Parti ile ilişiklerini zamanında kesmediler" diyerek itiraz ederek düşürmesini Sakarya halkı ilk kez seçim 2019 programından öğrendi.


Gazeteci Hüseyin Cumalı, İyi Parti Serdivan İlçe Başkanı Okan Çelebi'nin bu yaşananların ardından istifa etmesi gerektiğini söyledi. 

Ayrıca AK Parti Serdivan eski İlçe Başkanı ve Belediye Başkanı Aday Adayı Osman Çelik'in sosyal medyadakş paylaşımları da gündem oldu. Çelik'in partisinin adayına yönelik eleştirili görselleri paylaşmasını gazeteciler canlı yayında değerlendirdi. 


İŞTE SEÇİM 2019 PROGRAMININ TAMAMI

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 49323 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1775 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler