Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 25 Şubat Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı

09:27   |   25.02.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
VALİ'DEN ETNİK YAPI UYARISI

Vali Ahmet Hamdi Nahir, "Sakarya'nın nüfus yapısı olarak bir farklılığı var. Bunu da biraz fazla öne çıkarmak düşüncesindeler, bence çok öne çıkarmamak lazım" dedi.


Yeni Sakarya
HER NOKTAYA ETKİN HİZMET

AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Işıksu, "Adapazarı'mızın her noktasının ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetler sunmak istiyoruz" dedi.


Sakaryahalk

HEE CİHAN KOLİP HE

Gazeteci Levent Eriş'in cenaze töreninde 'yerel basın ne yazarsa yazsun ne çizerse çizsin. Yerel basını takip etmiyorum" diyen İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Başkan Adayı Dr. Cihan Kolip, aldığı tepkilerle birlikte "Bana karşı algı oluşturmak için bunu yapıyorlar" dedi.


Yenigün

'TEŞVİKLERDEN YARARLANIN'

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Erhan Çavuş, prim borçlarının yeniden yapılandırılmasının yanında teşviklere de dikkat çekerek, "14 farklı kalemde devlet teşviki var. İşverenler devletin sunduğu bu imkanlardan yararlanmalıdır" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri

"İstifa edecektim"

Siyasete girdiği ilk günden beri birçok polimiğe konu olan Ak Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu geçtiğimiz günlerde istifa etmeyi düşündüğünü açıkladı. Sofuoğlu, "Paylaşımım ile ilgili partiden farklı bir tepki gelseydi istifa edecektim" dedi


Adapostası

"ŞEHİRLERLE YARIŞACAĞIZ"

Alemdar, "Serdivan'a katacak bir şeyim kalmadı" polemiğine "Her alanda Türkiye'ye örnek olan Serdivan'a yaptıklarımızı kent geneline yaymak istedik. Bakış açımızı büyütmemiz farklı yerlere çekildi. Aşkla yolda devam ediyoruz. Serdivan dünya şehirleri ile yarışacak" dedi.


Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 333362 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2145 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler