Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Adem Sarı: 'Burası Sakarya burada iş var'

Başlatılan istihdam seferberliğine tam destek verdiklerini açıklayan STB Başkanı Adem Sarı, “Cumhurbaşkanımızın istihdam seferberliği çağrısına TOBB öncülüğünde ilk adımı atıyoruz” dedi.

17:29   |   25.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

İstihdamın arttırılmasına yönelik teşviklere dikkat çeken Sakarya Ticaret Borsası (STB) Başkanı Adem Sarı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve  Hazine-Maliye Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan istihdam seferberliğine tam destek verdiklerini açıkladı. Yasal düzenlemelerle istidamın teşvik edilmesi için işverenlere çeşitli devlet desteğinin verildiğine vurgu yapan Sarı, "TOBB 2019 istihdam seferberliğini başlattı. Sloganımız 'Burası Türkiye Burada İş Var'. Bizde Burası Sakarya burada iş var diyoruz" ifadelerine yer verdi.


İŞ DÜNYASINA ÇAĞRI

Borsa üyelerini, Sakarya sanayicilerini ve iş adamlarını desteklemelerden yararlanmaya davet eden STB Başkanı Sarı, "Umut dolu bir gelecek için herkesin üzerine düşeni yerine getirmesi gerekiyor. İstihdamın arttırılmasına yönelik yasal düzenlemelerin hayata geçmesiyle iş dünyası yeni fırsatlarla tanıştı. Borsa üyelerimizin tüm fırsatları değerlendirmesini, istihdam seferberliğine katkı sunarak Ülkemizin yarınlarına bir imza atmasını istiyoruz. Sakarya üzerine düşeni yapacaktır" ifadelerine yer verdi. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 321611 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2879 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
merda
26.02.2019 07:47
nitelikli meslek lisesi ASKERİ ÜCRETE KAPIŞ KAPIŞŞŞŞ İŞKURLARCA İŞVEREN e peşkeş çekildiği için Burası sakarya iş var:))))
Şeker Mahalleli
26.02.2019 01:18
benmi olayları farklı algılıyorum yoksa bunlarmı çözemedim.
NECMİ KABADAYI
26.02.2019 01:12
Sn. STB. Başkanı ADEM SARI BURASI SAKARYA BURDA İŞ VAR. DİYORSUNUZ AMA BURDA OĞULLARIM A İŞ VEREN YOK. 2OĞLUMDA SAÜ. DE YÜKSEK LİSANS YAPTILAR İNGİLİZCEYİ İYİ BİLİYORUZ İŞSİZ DURUMDALAR BU DURUM A ÇOK ÜZÜLÜYORUM. ÇEVRENİZDE FABRİKA SAHİBİ BİRÇOK İŞVEREN VAR BU YAZIMI OKUYUNCA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİZ SAYGILARIMIZLA
Online Ziyaretçiler