Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 26 Şubat Salı. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:21   |   26.02.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
PROFESYONEL MÜCADELE!

Vali Ahmet Hamdi Nayir, uyuşturucuyla mücadelenin profesyonellerin işi olduğunu belirterek iyi niyetle de olsa bu alandaki çalışmalarda yapılan hataların kötü sonuçlar doğurabildiğini söyledi.


Sakaryahalk
VALİ EL KOYDU!

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir dün gazetemize yaptığı ziyaret sırasında, "Yeni yapılan Sakarya Kadın ve Çocuk Hastanesi'ndeki '50 yatak eksik' manşetiyle ilgili inceleme yapıyoruz" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
SAKARYA KOMADA!

Sakarya'yı bir hastaya benzeten İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cihan Kolip, "Teşhis iyi koyulmalı ki doğru tedavi yapılsın. Biz projelerimiz ile teşhisi koyduk tedaviye başlayacağız" ifadesini kullandı.


Yenisakarya
HAREKETLİ ŞEHİR

Gaztemize ziyaretinde ilimizle ilgili izlenimlerini paylaşan Vali Ahmet Hamdi Nayir, "Sakarya siyasetiyle, sporuyla, sivil toplumuyla, turizmiyle, sanayisi ve tarımıyla ve de insanlarıyla hareketli bir şehir" dedi.


Yenigün
'OKULLAR YENİLENECEK'

Vali Ahmet Hamdi Nayir, gazetemiz YENİGÜN'e yaptığı iadei ziyarette güçlendirilmesi gereken 21 okulun 9'a indiğini belirterek, "Bütçe imkanları neyi gösterir bilemeyiz ama bu riskli sayılan ortadan kalkacak" dedi.


Adapostası
'KIZIMA UMUT OLUN'

Adapazarı'nda yaşayan anne Hazel Zengin küçük kızını yıkadığı sırada fark ettiği kemik çıkıntısı sonrası doktorlar tarafından Skolyoz teşhisi konuldu. Anne Zengin, "Kızıma bir gülüş olun, bir umut olun" dedi.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 49407 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1631 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler