Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 27 Şubat Çarşamba. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:21   |   27.02.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
FAHİŞ FİYATA MAKUL İZAH!

Sakarya Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, sebze ve meyvede fahiş fiyat olmadığını, bu algının az vergi ödemek isteyen tücacrın alış fiyatını düşük göstermesinden kaynaklandığını öne sürdü.


Sakaryahalk
DİŞLİ 'İNKAR' ETTİ

15 Temmuz Darbe Girişimi'nin kritik isimlerinden eski tümgeneral Mehmet Dişli, son celsede müşteki beyanlarına hiçbir şekilde kabul etmedi. Savunmasında "yanlış anlaşıldığını" öne süren Dişli, "Ben darbeci değilim. O gece başıma iki kişi silah dayadı." dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
HAKSIZ REKABET!

Yerel seçimlere artık sayılı günler kala özellikle AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce ve bazı ilçe belediye başkan adaylarının, belediyelerin imkanlarını lehlerine kullanmaları tepkileri beraberinde getirdi.


Yenisakarya
CUMHUR İTTİFAKI COŞKUSU

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı ve Meclis Üyesi adaylarının tanıtımındaki coşku salona sığmadı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda AK Parti ve MHP tam kadro hazır bulundu.


Yenigün
MERAKLI BEKLEYİŞ!

Sakarya'da günlerdir kapı kapı gezen büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları el sıkmakla yetinmeye devam ediyor. Adaylar henüz ortaya net bir proje koymazken, vatandaşlarında beklentilerini öylesine dinleyip geçiyorlar.


Adapostası
'ROTAYI BELİRLEMELİYİZ'

Gazetemizi ziyaret eden Sakarya Valisi Ahmet hamdi Nayir şehrin tüm paydaşlarının bir araya gelerek şehrin rotasını, yani yeni yol haritası belirlenmesi gerekiyor şeklinde konuştu.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 316379 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1699 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler