Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 28 Şubat Perşembe. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı

09:05   |   28.02.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
ADAPAZARI KURTULACAK

Adapazarı Belediye Başkan adayları, seçildiklerinde yapacakları ilk işin ilçe girişlerine konulan Sakarya tabelalarının kaldırılması olacağını belirterek, bu garabetin giderileceğinin sözünü verdiler


Yeni Sakarya
TARİH YAZACAĞIZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, tevazu, samimiyet ve gayretle Cumhur İttifakı'nın 31 Mart'ta tarih yazacağını belirtti.


Sakaryahalk
SERDİVAN UÇUYOR

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile birlikte ilçeyi gezen duayen gazeteci Savaş Ay, "Serdivan bölgenin parlayan yıldızı olacak" sözü günümüzde gerçek oldu. 10 yılda yapılan 1.3 milyarlık yatırımla dikkat çeken ilçenin Belediye Başkanı Alemdar, "Geleceğin Serdivan'ı için projelerimiz hazır" dedi.


Yenigün

'NEREDE PROJELER?'

Sakarya'da Millet ve Cumhur ittifaklarının belediye başkan adaylarının Büyükşehir ve ilçeler bazında projelerinin olmamasına, iş ve esnaf camiasından da 'Nerede projeler?' denilerek tepki konuldu.


Adapazarı Akşam Haberleri
ÇİFTÇİ KAN AĞLIYOR

Erenler Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özüpek, borç içinde yüzen çiftçinin tarlasını ekemeyecek duruma geldiğini belirtti. Çarpıcı bilgiler veren Özüpek, son 5 yılda Erenler ve Arifiye'de tarım arazilerinin yüzde 20'sinin kaybolduğunu açıkladı.


Adapostası
RAKOR TAZMİNAT

Riskler konusunda bilgilendirilmediğini iddia eden ve girdiği fıtık ameliyatından sonra yüzde 100 oranında engelli kalan hasta, açtığı davada özel hastaneyi 3 milyon liralık tazminat ödemeye mahkum etti.


Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 316003 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1777 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler