Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Müteahhitler Birliği SATSO yönetimini ağırladı

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak'ı ziyaret etti.

14:58   |   06.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi
  9. Haber Resmi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak'ı ziyaret etti. Altuğ, SATSO olarak müteahhitlerin yanında olduklarını belirtirken, Bayrak; "Omuz omuza bu şehir için hep birlikte çalışacağız" dedi.
 

ŞEHRİN CHECK-UP 
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte iade-i ziyarette bulunduğu Müteahhitler Birliği yönetimi ziyaretinde, Sakarya'nın ihtiyaçları ve yapılması gerekenler ile ilgili hazırladıkları detaylı bir rapor sundu. Kitapçık haline getirdikleri raporda şehre adeta bir check-up yaptıklarını söyleyen SATSO Başkanı Altuğ, "Bu raporu özellikle bizleri ziyarete gelen büyükşehir belediye başkan adayları ve belediye başkan adaylarına sunuyoruz. Onlarda inşallah göreve geldiklerinde proje ve hizmetlerinde bu raporu dikkate alırlar" dedi. 


"DESTEĞE HAZIRIZ"
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ, ülkenin zor bir süreçten geçtiğinin altını çizerek, "Ancak gelecekten umutluyuz. 31 Mart seçimlerinin ardından piyasaların düzeleceği kanaatindeyiz. Ticareti hareketlendirme adına SATSO olarak her türlü desteğe hazırız, müteahhitlerimizin yanındayız" şeklinde konuştu.


"BİZLERE GÜÇ VERİYOR"
Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan toplantıda, sektörel sorunlar da konuşuldu. Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılar haliyle inşaat sektörünü de olumsuz etkiledi. Ancak bu sıkıntıları omuz omuza bu şehir için hep birlikte çalışarak atlatacağız. Sizlerin yanımızda olmanız bize ayrı bir güç veriyor" diye konuştu. Başkan Bayrak, ziyarette günün anısına SATSO Başkanı Altuğ'a çini işlemeli Müteahhitler Birliği'nin tabağından hediye etti.
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 250 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1999 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler