Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 7 Mart Perşembe. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

08:47   |   07.03.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
BARO İÇİN ZOR DAVA!

Sakarya Barosu Çocuk Hakları Merkezi'nin üdahil olduğu Paukova'daki tecavüz davasında Baro Başkanı Abdurrahim Burak, aracılıkla suçlanan zanlının avukatlığını üstleniyor.


Sakaryahalk
YEDİRMEYİZ

Serdivan Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü ile özel bir okulun düzenlediği konferans üzerinden Eğitim Bir Sen Sakarya Şubesi Başkanı Murat Mengen dün Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'a haksız ve ağır eleştirilerde bulundu.


Adapazarı Akşam Haberleri
'BURADA İŞ VAR' SEFERBERLİĞİ

İŞKUR, SGK ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile SATSO'dan İstihdam Seferberliği'ne ilişkin ortak açıklama yapıldı. 'Burası Sakarya Burada İş Var' sloganıyla İstihdam Seferberliği 2019 kampanyası başlatıldı.


Yenisakarya
ZAFER BİZİM

Cumhur İttifakı Adapaazrı Meclis Üyeleri Aday Tanıtım Toplantısında konuşan Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, "Cumhur İttifakı'nın birlik ruhuyla Adapazarı'mızda bugüne kadar alınan oylarında üzerine çıkarak, seçimlerden zaferle ayrılmayı hedefliyoruz" dedi.


Yenigün
YARIŞTA SON DURUM

AK Parti Büyükşehir Belediyesi ve seçime girdiği 15 ilçede şanslı görülüyor. Ancak, seçim açısından sıkıntılı olduğu ilçelerde var.


Adapostası
RİSK ALTINDAYIZ

İMO Başkanı Hüsnü Gürpınar, Sakarya'da 25 bin binada yapı stokunun potansiyel tehlike olduğunu belirterek siyasi iradenin büyük ihalleri olduğunu iddia etti. Gürpınar, depremlerde maddi ve manevi zararları azaltmanın tek yolunun güvenli yapılar olduğunu söyledi. 


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 7371 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1533 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler