Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Karasu'da maaş krizi! Kafalar karıştı...

Karasu Belediyesinde işçilerin 3 aydır maaş alamadığı iddiaları sonrasında, belediye kaynakları maaşlar ödendi derken işçiler bunun gerçeğini yansıtmadığını söyledi.

21:57   |   07.03.2019
Haber Resmi

Seçimlere kısa bir süre kala Karasu Belediyesinde işçilerin 3 aydır maaş alamadığı iddialarının Medyabar.com'da gündeme gelmesinin ardından,bir dizi gelişmeler yaşandı.  


Metin Işıker'in haberine göre; İddialara göre maaş için defalarca kez birim müdürlerine çıkan ve Başkan Mehmet İspiroğlu ile görüştüklerini anlatan işçiler, mağdur olduklarını anlatırken belirsizlik nedeniyle işçilerin kazan kaldırdığı öğrenildi.


Maaşlar seçim sonrası ödenecek iddiasının ardından Karasu Belediyesinden bazı kaynaklar çıkan haberler üzerine, 'Ödemeler yapıldı' bilgisini verirken, işçiler kendilerine ödeme yapılmadığını ve kamuoyu bilgilendirmesinin yanlış olduğunu ifade etti


 Bu gelişmelerin ardından akşam saatlerinde işçilere bir maaşlarının hesaplara geçtiği söylendi. Karasu'da yaşanan maaş krizinde bilgi kirliliği yaşanırken özellikle belediye kaynaklarından verilen yanlış bilgi dikkat çekti.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 253421 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 7369 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Vatandaş
08.03.2019 13:15
Karasu Belediyesi seçim üstü sıkıştırılmış her ay gelen 1 milyon luk ödenekten 100 binlira gelmiş yani zor durumda bırakılmaya çalışılmış şuanda Belediye maaşları ödemeye başlamış Başkan gerçekten çok değerli birisi
ali akpartili
08.03.2019 11:38
bizi bu iki kişiye mahkum edenler Allah dan bulsun. bu memlekete bu kadar kötülük niçin yapılıyor. karasuda cumhur ittifakının % 85 oyu varken seçim kaybetmiyelim diye uğraşıyoruz. niçin? bazılarının menfaati için? Şimdiki aday eski ilçe başkanı 7 yıl ilçeye yada bir kişiye ne faydası oldu ki başkan olunca faydası olacak? kendi yakınlarından ve koruyucularından başkasına bir iyiliği olmuş mu.
Cem Ç.
08.03.2019 09:21
aynı sorun akyazı'da da var deniliyor ilgili araştırma yapıldımı ?
Online Ziyaretçiler