Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Kılıç'tan Adapazarı'na Yazılım Kampüsü projesi

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, hayata geçirmek istedikleri Yazılım Kampüsü projesinin detaylarını açıkladı.

09:28   |   08.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi
 14. Haber Resmi
 15. Haber Resmi
 16. Haber Resmi
 17. Haber Resmi
 18. Haber Resmi
 19. Haber Resmi
 20. Haber Resmi

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, hayata geçirmek istedikleri Yazılım Kampüsü projesinin detaylarını açıkladı. Kılıç, "Yazılım Kampüsümüz ile gençlerimiz vereceğimiz eğitimlerle, sermayesiz, özgürce çalışarak kazanacak ve ülke ekonomisine katkıda bulanacak. Belediye bünyesinde Türkiye'ye örnek bir proje hayata geçecek" dedi. 


Seçim çalışmaları
CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Bileciler, Çağlayan, Doğancılar ve Kurtbeyler mahallelerinde düzenlenen programlara katıldı. Kılıç'a CHP Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ile meclis adayları da eşlik etti. Kılıç, "Çiftçilerimizin daha çok kazanması için Tarım Destek Ofisi projemizi geliştirdik. İstiyoruz ki çiftçimiz, daha önce olduğu gibi, Lisanslı yerli, GDO'suz tohumluk ile Katma Değeri Yüksek ürün üreterek çok daha fazla kazansın. Bunu hep birlikte başaracağız" dedi. 
 

Yazılım Kampüsü
Kılıç önümüzdeki günlerde projelerinin tamamını kamuoyuna açıklayacaklarını ifade ederek, "Yeniden Güçlü Adapazarı için önemli projeler geliştirdik. Sizlere bahsetmek istediğim Yazılım Kampüsü projemiz var. Gençlerimiz telefonlarından oyun oynuyor, bilgisayar başında programlar kullanıyor. Biz işte bu yazılım ürünlerinin Adapazarı'nda geliştirilmesini istiyoruz. Yazılım Kampüsümüz ile gençlerimiz vereceğimiz eğitimlerle, sermayesiz, özgürce çalışarak kazanacak ve ülke ekonomisine katkıda bulanacak. Alanında Türkiye'de bu işte söz sahibi isimlerle çalışacağız. Belediye bünyesinde Türkiye'ye örnek bir proje hayata geçecek" diye konuştu.
 

"Adapazarı'na hak ettiğini vereceğiz"
Kılıç Yazılım Kampüsü ile ilgili son olarak şunları kaydetti: "Gençlerimizi teknolojiye yönlendirecek, Adapazarı'na teknolojik bir beyin göçü gerçekleştirecek bir merkezi hayata geçireceğiz. Devir artık yazılım ve inovasyon devri. Biz buna öncülük etmeliyiz. Adapazarı'nda oluşturacağımız sinerji ile gençlerimizin teknoloji ile yetişmesini, teknoloji üretmesini ve bunu şehrimiz için kullanmasını sağlayacağız. Projemizin tüm detaylarını kısa süre içerisinde açıklayacağız. Adapazarı artık sıradan hizmetlerle insanlarının karşısına çıkan bir belediyeden fazlasını hak ediyor. Adapazarı'na hak ettiğini vereceğiz."
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 60630 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1106 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Vatandaş soruyor
08.03.2019 23:45
Balıkesir de yaşananlardan sonra CHP den istifa edip bağımsız olarak mı devam edecek siniz seçime?
mahsun
08.03.2019 12:06
sonunda vizyon sahibi, ileri goruslu bir insan aday olmus ve goz yasartici projelerden bashediyor. Gerci adapazarinda bunu anlayacak insanlar suan oy kullanacak yasta degiller ama olsun, secilmeyecek olsa bile bir adayin bunu dillendirmesi guzel bir gelisme. Belki secilecek olanlar biraz vizyon kazanir. Pazar yerinden sonra bi online kutuphane, bi yazilim merkezi, bi teknoloji kutuphanesi kurar belki...
Online Ziyaretçiler