Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 9 Mart Cumartesi. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı

09:37   |   09.03.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
ADA TRENİNDE SİL BAŞTAN

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, seferlere başlayacak diye hazırlıklarına başlanılan Ada Ekspresi'ne, 'trafik sıkışıklığını' gerekçe göstererek şiddetle karşı çıkan Zeki Toçoğlu'na danışılacağını söyledi.


Yeni Sakarya
ADA TRENİ GELDİ GELECEK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Ada Treni ile ilgili çalışmalarda sona gelindiğini söyleyerek, "TCDD bir çalışma yaptı. Bu çalışmayı Büyükşehir Belediyesi ile de masaya yatıracak ve çok ama çok kısa bir süre içerisinde gerekli açıklamayı yapacağız" dedi.


Sakaryahalk
EN ACI GÜN

Eğitim Bir Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen ile Milli İrade Toplum Kuruluşları sözde 'Prof. Dr. Üstün Dökmen'i eleştiriyoruz' adı altında Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'a algı operasyonu yapıyor.


Yenigün
SİYASET HAREKETLENDİ!

Yerel seçimlere sayılı günler kala siyasi partilerin tüm belediyeler olmasa da iddialı oldukları ilçeleri kazanma adına adeta seferberlik ila edince siyasette hareketlendi.


Adapazarı Akşam Haberleri
YANINIZDAYIZ!

Sakarya Gazeteciler Birliği (SGB) yönetimi, son günlerde 'Başörtüsü' üzerinden yıpratılmaya çalışılan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'u ziyaret etti. Gazeteciler, "Her zaman haklının yanında, haksızlığın karşısındayız" diyerek Durmuş'a destek verdi.


Adapostası
PARTİLER KARARSIZ SEÇMENİN PEŞİNDE

31 Mart Yerel Seçimlerine 22 gün gibi kısa bir zaman kaldı. Siyasi partiler, özellikle kararsız seçmen bloğuna ulaşmak için gece gündüz demeden çalışmalara devam ediyor.


Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 315952 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2094 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler