Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 11 Mart Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:30   |   11.03.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
KADIN ÖZGÜR HİSSETMİYOR!

Sakarya Barosu Kadın Hakları Merkezi Başkanı Av.Esra Turgut, Sakarya'da kadın olmayı şöyle özetledi: "Sakarya'da kendimi o kadar özgür hissetmiyorum. Özellikle merkezde" 


Sakaryahalk
MURAT MENGEN İSTİFA

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'a 'başörtüsü' üzerinden yapılmak istenen 'algı operasyonu'nu günlerdir gündeme taşıyan Genel Yayın Yönetmenimiz Hüseyin Cumalı yazdıklarını destekleyen kamera kayıtlarına ulaştı. Kamere kayıtlarında Prof.Dr.Üstün Dökmen'in konuşması bittikten, dinleyiciler salonu terk ettikten sonra Fazilet Durmuş'un salona geldiği net bir şekilde görülüyor.


Adapazarı Akşam Haberleri
TANK PALET DÜELLOSU!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, "Tan Palet Fabrikasında yönetim bizde" derken İYİ Parti Milletvekili Ümit Dikbayır "Etekli bir Katarlı gelecek Albayımıza hesap soracak" iddiasında bulundu.


Yenisakarya
MİLLET SAHİP ÇIKACAK

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş "24 Haziran'da ortaya konulan irade devam ediyor mu etmiyor mu? Bu seçimlerde belediye başkanı seçmek kadar, bu iradeyi ortaya koymayı da inşallah gerçekleştireceğiz. Milletimiz, 24 Haziran'da ortaya konmuş iradeye sahip çıkacak" dedi.


Yenigün
RİSK BİTSİN!

Kendiliğinden çöken binaların ardından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın riskli binaların tespit edilmesi için başlattığı çalışmanın ilimizde bir an önce tamamlanması gerektiği belirtildi.


Adapostası
VERİLEN SÖZLER YERİNE GELMİYOR

Yeel seçimlere sayılı günller kala adayları çetin bir yarış bekliyor. Yıllardır oy kullnadıklarını belirten vatandaşlar ağırlıklı olarak vaatlerin gerçeklikle ilişkisinin bulunmadığını söylediler.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 55295 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2183 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
VATANDAŞ
11.03.2019 09:49
YILLARDAN BERİ VERİLEN SÖZLER TUTULMADI KOSKOCA 15 YIL NEREDEYSE BİR ÖMÜR DEĞİLMİ O YÜZDEN KAYBEDECEK BİR 5 YIL DAHA YOK O YÜZDEN OYUM SAADET PARTİSİNE
Online Ziyaretçiler