Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 12 Mart Salı. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:24   |   12.03.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya

CAM TAVAN SENDROMU

Sakarya Barosu Kadın Hakları Merkezi Başkanı Av. Esra Turgut,"Kadınlarımız 'Ben daha üst noktaya gelemem, daha fazlasını yapamam' diyerek mücadeleyi bırakıyor." dedi ve durumu 'Cam Tavan Sendromu' olarak tanımladı.


SakaryaHalk

TESADÜFÜN BÖYLESİ!

Bir zamanlar Sakarya'nın siyasetine yön veren kadrolardan bir çoğu aktif siyasete veda ederken, bir çoğu ise siyasette istedikleri makamlara gelemediler. İşin ilginç yanı ise bütün bu isimlerin Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Cumalı'nın çektiği bir kare fotoğrafta yer almasında oldu.


Adapazarı Akşam Haberleri

10 BİN AİLE KONUT BEKLİYOR

67 ilde 140 proje ile alt ve orta gelir grubu evi olmayanlara 50 bin konut müjdesinde Sakarya'nın olmadığını belirten TÜED Adapazarı Şube Başkanı Orhan Büyü, Sakarya'nın da TOKİ proje kapsamına alınmasını istedi. 


Yeni Sakarya

VEFA BULUŞMASI

AK Parti Adapazarı Teşkilatı Vefa Buluşması programında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Asla ve katiyen Sayın Cumhurbaşkanımızın hatırasına, onun emeğine halel getirecek bir yaklaşım içerisinde olmayacağız" dedi.Yenigün

"UYUMLA ÇALIŞTIK!"

Büyükşehir Belediye Meclisi'nin son toplantısına başkanlık eden Başkan Zeki Toçoğlu, "5 yıldır Türkiye'de eşine az rastlanan bir uyumla şehrimiz için güzel işlere imza attık. Gayet şeffaf ve açık bir şekilde şehrimize zarar vermeden hizmet ettik" dedi.


Adapostası

ADA TRENİ BAKAN TALİMATI BEKLİYOR

Türk İş İl Temsilcisi ve Demiryol İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Cemal Yaman, "Ada Treni'nin Gar'a gelmesi için hiçbir engel kalmadı. Ulaştırma Bakanı talimat verirse tren yarın sabah Gar'a gelir" dedi.Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 316468 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1678 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler