Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Geyve, İstiklal Marşı'nı okudu

Geyve ilçesinde İstiklal Marşı'nın kabulünün 98.yıldönümü etkinlikleri kapsamında ilçede bulunan 7'den 70'e her kesimden vatandaş İstiklal Marşı'nın mısralarını seslendirdiler.

11:31   |   12.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

12 Mart İstiklal Marşı'nın kabulünün yıldönümü dolayısıyla kamera çekimlerini ve yönetmenliğini öğretmenler Yunus Çınar ve Seyit Süleyman Acar'ın hazırladığı ve 7'den 70'e vatandaşların İstiklal Marşı'nı okuduğu klip sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Proje kapsamında oluşturulan videoda; Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Cumhuriyet Başsavcısı Tacettin Aykol, Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan ile daire müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar yer aldı.

Projeyi gerçekleştiren öğretmenler; "12 Mart İstiklal Marşı'nın kabulü nedeniyle hem çocuklarımıza İstiklal Marşı'nın önemini kavratmak hem de bugünü yad etmek anlamında güzel bir proje olsun istedik. Halktan ve her kesimden olmak üzere öğretmenlerimize ve öğrencilerimize bu projede yer vermeye çalıştık. Bu projeyle aynı zamanda İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy'u anmış olduk. Projede emeği geçenlere çok teşekkür ederim." dediler..

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 333535 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1162 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler