Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sofu'dan sporculara tam destek

AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu  Hendek Güreş İhtisas Kulübünü ziyareti sonrası 13-17 Mart tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek olan Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası'na katılacak olan genç sporculara destek ziyaretinde bulundu.

16:30   |   12.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
Bulduğu her fırsatta Hendekli gençler ve sporcularla bir araya gelerek istişarelerde bulunan Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu Hendek Güreş İhtisas Kulübünü ziyareti sonrası 13-17 Mart tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek olan Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası'na katılacak olan genç sporculara destek ziyaretinde bulundu. 
 
Antalya'da ki şampiyonaya katılmak üzere yola çıkacak olan sporcuları ziyaret eden Sofu "Ben de siyah kuşak bir tekvandocuyum. Bir şampiyonluğum var. Ama siz daha çok şampiyon olun diye çok çalışacağız, bu doğrultuda ihtiyaçlarınızı karşılayacağız." dedi. Hendek'in geleceğinin teminatının gençler ve çocuklar olduğunu ifade eden Sofu şampiyonada müsabakalara girecek olan sporculara başarılar diledi. 
 
HENDEK'İ HEP BİRLİKTE ŞAMPİYONLAR LİG'İNE TAŞIYABİLİRİZ
Sporcu ve antrenörlerle her fırsatta istişare eden Sofu ve destek sözü veren Sofu "Hendek'in sahip olduğu potansiyelin farkındayız. Bunu avantaja çevirmemiz gerekiyor. Birçok spor dalında ciddi çalışmalar ve organizasyonlar gerçekleşiyor. Bu konuda spor dallarının çeşitlendirilmesinde ve desteklenmesinde elimizden geleni yapacağız ve inşallah Hendek'imizden şampiyonlar çıkartacağız. Sadece sporda değil, kültür ve sanatta da başarılı çalışmalar yapacağız." ifadelerini kullandı.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 11490 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 943 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler