Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Toçoğlu'ndan yargı camiasına veda ziyareti

31 Mart'ta görev süresi sona erecek olan SBB Başkanı Zeki Toçoğlu, BAM Cumhuriyet Başsavcısı, BAM Başkanı, Adalet Komisyonu Başkanı ve Sakarya Cumhuriyet Başsavcısını ziyaret etti

17:38   |   12.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 31 Mart seçimleri sonrasında görevi devredecek olması sebebiyle ziyaretlerini sürdürüyor. İlk olarak Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal ve Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Nuri Koçer'le bir araya gelen Başkan Toçoğlu, daha sonra Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Sertaç Kesler ve Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun'la buluştu.


Kardeşlik coğrafyası
Başkan Toçoğlu, "Kardeşlik coğrafyası Sakaryamızda huzuru ve kardeşliği pekiştiren şehrimizin hukuk ve adalet başkanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz. 10 yıllık süreci geride bırakıyoruz. Bu süreçte her zaman şehrimiz ortak paydasında buluştuk ve Sakarya'nın yararına olacak tüm çalışmalarda yer aldık. Bu birlik ve beraberliğimizle tüm şehirlere örnek olduk. Bu birlik ve beraberliğe katkıda bulunan tüm kurumlarımıza şükranlarımı sunuyorum. İnşallah Sakarya kardeşliğin şehri olmaya devam edecek" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 329676 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1279 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler