Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Toçoğlu: “Şehrimiz çiftçisi ve üreticisinin yanında olduk”

Sakarya Ziraat Odaları İl Kongresi'ne katılan Başkan Zeki Toçoğlu, “Ülkemizin en verimli topraklarına sahip şehrimiz tarımının geliştirilmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirdik. Şehrimiz çiftçisi ve üreticisinin yanında olduk. Geride bıraktığımız süreçte imkanlarımız ölçüsünde Ziraat Odalarımıza destekler sunduk. Bu vesileyle kongrenin çiftçilerimize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

22:56   |   12.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Ziraat Odaları İl Kongresi'ne katıldı. Ticaret Borsası'nda gerçekleştirilen kongrede Başkan Toçoğlu'nun yanı sıra Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Ali Şener Bayraktar, SESOB Başkanı Hasan Alişan, SMMMO Başkanı Ertuğrul Kocacık, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, Tarım İl Müdürü Mehmet Erdemir, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, ilçe Ziraat Odası Başkanları, yönetimleri ve delegeler yer aldı. Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Ali Şener Bayraktar, günün anısına Başkan Toçoğlu'na plaket takdim etti.


Çiftçilerimiz için çalışıyoruz

Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Ali Şener Bayraktar, "Üyelerimizin hak ve faaliyetlerini korumak ve mesleki faaliyetlerini iyileştirme çabalarıyla diğer illere örnek olduk. Çiftçilerimizin sorunlarını gerekli makamlara ilettik. İlin tüm aktörleriyle düzenlenmiş toplantılara katılarak sorunlara çeşitli çözüm önerileri bulduk. Çiftçilerimizin en büyük sıkıntısı üretim arazilerinin parçalı olmasıydı. Bu kapsamda bakanlık desteği ile arazi toplulaştırma çalışmaları başladı. Ziraat Odası olarak Valiliğimiz, İl Müdürlüklerimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve STK'lar ile uyum içerisinde hareket ettik. Sorunların çözümüyle ilgili görüşerek çiftçimizin yararına çalıştık. Çalışmaya da devam edeceğiz" dedi.


Destekler sunduk

Ziraat Odaları İl Kongresi'nin hayırlı olmasını temenni ederek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, "10 yıllık sürecin ardından 31 Mart itibariyle görevimi devredeceğim. 10 yılı Büyükşehir, 10 yılı da Serdivan olmak üzere 20 yıldır bu şehre hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Geride bıraktığımız süreçte imkanlarımız ölçüsünde Ziraat Odalarımıza destekler sunduk. Ülkemizin en verimli topraklarına sahip şehrimiz tarımının geliştirilmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirdik. Bu vesileyle kongrenin öncelikle çiftçilerimize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 13452 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1340 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
kapzıman
14.03.2019 08:37
toçoğlu pazara arada sırada ugra bak alan varmı herkez bakıyor
Ilhan
14.03.2019 02:20
Sakaryada tarımı desteklemek için yaptığınız bir tek somut şey söylesenize
send işçi
13.03.2019 18:52
neyse ki senden kurtulduk zeki amca .d
hamit beyenal
13.03.2019 12:20
ZEKİ TOÇOĞLU TARIMDA ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKTIK DİYOR YAZLIKTA BETON YIĞININA ÇEVİRDİNİZ BUNUN HESABINI TARİH SAKARYA SORAÇAKTIR TARIMDA SOĞAN VE PATES EKEÇEK YER BIRAKMADINIZ BEN ZEKİ BEYE VERDİĞİM OYUMU HARAM EDİYORUM KUL HAKKI OLARAK HESABINI KENDİ VERSİN PİLAKET VERMEYLE TARIMDA GELİŞME OLUYORSA TAKTİRİ SAKARYA HALKINA BIRAKIYORUM...
Bahattin acar
13.03.2019 07:33
Sayın başkanlar size HAMDİ ŞENOĞLU diye sorsam VİJDAN lariniz rahatmi
sakaryalı
13.03.2019 00:03
Nasıl bir dünya bu şener bayraktar ne ara geri döndü belediye seçimleri için istifa edip mhp den adaylığını koymadımı nasıl geri geldi biri bana açıklasın ya adalet yok mu bu adamların babasının çiftliğimi bu ziraat odaları müslüman yalan söylemez hak yemez bu dünyanın öbür tarafında var orada torpil yok hesap var başkanlar?
Online Ziyaretçiler