Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Durmuş'a Yoğun Ziyaretler

Geçtiğimiz hafta başörtüsü üzerinden haksız ve ağır eleştirilere maruz kalan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'a destek ziyaretleri devam ediyor.

11:08   |   13.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi

Memur Sen İl Temsilcisi Ahmet Öksüzali ve İl Kadın Komisyonu Başkanı Zeliha Akçe, Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Hizmet-İş Şube Başkanı Mesut Gökdemir, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Engin Kaşdaş ve Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Murat Uygun,  SATSO Çevre ve Şehircilik Komisyonu Başkanı Tuncer Acan ve komite üyeleri, Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi (OÇEM) anneleri, Sakaryaspor'a gönül veren Tatanga Öğrenciler, Ölçme Değerlendirme Merkezinde görevli koordinatör öğretmenler, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'u makamında ziyaret ederek, eğitime sağladığı başarılı katkılar nedeniyle teşekkür ettiler.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 49503 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3249 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Emrah
13.03.2019 15:17
Şunu artık anlamamız lazım; bizim başörtüsü diye bir sorunumuz yok. Kişilerin çıkar kavgaları var... Başarıya bakış açımız çalışıp bir üsttekinin üzerine çıkmak olması gerekirken biz yukarıdakini aşağıya çekerek üste çıkmaya çalışıyoruz. Bunu ülkenin MİLLİ kurumu üzerinden yapmayın, üzülüyoruz...
hayret...
13.03.2019 14:12
Sendika başkanı Fazilet Hanımı çok ağır eleştirmiş olabilir, yanlış anlamalar da olmuş olabilir ancak il müdiremizden ya da il milli eğitim müdürlüğünden Üstün Dökmen'i kınayan bir açıklama yapılmadığı sürece benim nazarımda ona yazılan bir eksidir.
Aymazlar
13.03.2019 11:55
Ben neden anlamıyorum.Üstün dökmen müdirenin başörtüsüne dil uzattı diye mi ziyaret ediliyor?Yoksa neden hala başörtüsüne dil uzatan Ü.Dökmen' e tepki göstermediği için mi?Tuaf bir toplum olduk.Lutfen birileri aydınlatsın beni.
Online Ziyaretçiler