Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

'Akyazı hizmetlerimizi bekliyor'

Saadet Partisi (SP) Akyazı Belediye Başkan Adayı Selman Demirtaş, ilçeye bağlı çarşı esnaflarını ve vatandaşları ziyaret etti. Demirtaş, “Daha önce de israftan uzak durduk ve halkımız kazandı. Yine aynısını yapacağız. Akyazı hizmetlerimizi bekliyor” dedi.

13:07   |   13.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi

Esnaflar tarafından büyük ilgiyle karşılanan Demirtaş, esnaflarla uzun süre sohbet edip işlerle ilgili bilgiler aldı. Kendisine her zaman destek verdiklerini kaydeden çarşı esnafları, "Selman kardeşimize güveniyoruz ve biliyoruz ilçemize yapacağı yatırımlarla çok şey kazandıracak. Desteğimiz tamdır" dedi.


TESLİM ALACAĞIZ

Akyazı'ya yapılacak akılcı ve vizyon projelerin, esnafların işlerini de arttıracağını söyleyen Selman Demirtaş, esnafın beklentilerini iyi bildiklerini belirtti. Demirtaş, "Akyazı bizim sevdamız. Bu ilçenin her mahallesini, her sokağını iyi biliriz. Akyazı'nın eksikleri, ihtiyacı olan yatırımları ve ilçeyi ayağa kaldıracak olan projelerin hepsi bizim çalışmalarımız arasındadır. Halkımızın desteğiyle inşallah 1 Nisan'da görevi teslim alacağız.


MAHALLE ZİYARETLERİ

Saadet Partisi Akyazı Belediye Başkan Adayı Selman Demirtaş, gündüz çarşı esnaflarını ziyaret ettikten sonra  akşam ise Eskibedil mahallesini ziyaret etti. Mahalle halkıyla bir araya gelen Demirtaş, Saadet Partisi'nin belediyelerdeki projelerini, programlarını ve hayata geçirilmesi planlanan yatırımlar konusunda vatandaşları bilgilendirdi.


BAHAR GELECEK

Demirtaş şöyle konuştu: Belediyecilik denince Milli Görüş akıllarımıza geliyor. Daha önce de israftan uzak durduk ve halkımız kazandı. Yine aynısını yapacağız. Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirdik. Şimdi ise Akyazı için harekete geçtik. Gördük ki büyük bir teveccüh var. Bu sevgiyi ve desteği karşılıksız bırakmayacağız. 1 Nisan'da Akyazı'ya bahar gelecek.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 331959 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1229 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
MEHMET
15.03.2019 23:49
YILLARDIR İKTİDAR PARTİSİNE OY HATTI AKYAZIDA HİZMET ALSIN DİYE İLÇEMİZ YANDAŞA RANT DAN BAŞKA BİŞE YAPILMADI BU SAATTEN SONRA ASLA OY YOK BU SEÇİMDE ÖMERCKLER MAHALLESİ OLARAK SELMAN BEYİ DESTEKLİCEZ İNŞ
Murat
14.03.2019 02:54
Akyaziya yakisan adaylarin icinde en duzgun kisilik selman demirtaş dir bir mhpli olarak oylarimiz bu donem ona inş
Online Ziyaretçiler