Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Mutlu Işıksu: “Esnafımıza Sahip Çıkacağız”

Seçim programlarını hızla sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu,  “Adapazarı'mızın tek sanayisi olan Zirai Aletler'de güzel bir düzenleme çalışması yaparak ticari hayata katkı sağlamak istiyoruz. Esnafımıza sahip çıkmak için inşallah ne gerekiyorsa yapacağız.” dedi.

13:23   |   13.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi
 14. Haber Resmi
 15. Haber Resmi
 16. Haber Resmi
 17. Haber Resmi
 18. Haber Resmi
 19. Haber Resmi
 20. Haber Resmi
 21. Haber Resmi
 22. Haber Resmi
 23. Haber Resmi
 24. Haber Resmi
 25. Haber Resmi
 26. Haber Resmi
 27. Haber Resmi
 28. Haber Resmi
 29. Haber Resmi
 30. Haber Resmi
 31. Haber Resmi
 32. Haber Resmi
 33. Haber Resmi
 34. Haber Resmi
 35. Haber Resmi
 36. Haber Resmi

 


Cumhur İttifakı AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları ile AK Parti Adapazarı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin hazırladığı program kapsamında şehri karış karış gezmeye devam ediyor. Işıksu'ya programlarında MHP Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak da eşlik ediyor.


Başkan Adayı Işıksu, Zirai Aletler Sanayi Sitesi ve Süpürgeciler Sitesi esnafını ziyaret etti; 15 Temmuz Camili Mahallesi'nde gençlerle buluştu; Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mahit Tınmaz ve yönetimine misafir oldu; Alandüzü, Mahmudiye, Karaköy, Taşkısığı, Yeşilyurt, Kurtbeyler ve Doğancılar mahallelerinde kahve ve ev toplantıları gerçekleştirerek hedeflerini paylaştı, vatandaşların taleplerini aldı.


Esnafımızın Beklentilerine Cevap Vereceğiz

Zirai Aletler Sanayi Sitesi ve Süpürgeciler Sitesi'nde esnafla bir araya gelen Başkan Adayı Işıksu, bölge esnafının beklentisine cevap verecek bir çalışma yapacaklarını duyurdu. Işıksu, "Adapazarı'mızın tek sanayisi olan Zirai Aletler'de güzel bir düzenleme çalışması yapmak istiyor, ticari hayatın daha da canlanmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Esnafımıza sahip çıkmak için inşallah ne gerekiyorsa yapacağız." diye konuştu. Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mahit Tınmaz'a misafir olan Mutlu Işıksu, "Çiftçilerimize yönelik destek çalışmalarını gerçekleştirmek, üretici birlikleri ile istişareli bir şekilde Adapazarı'mızın tarımsal üretim ve değerini daha yukarılara taşıyacak çalışmalara katkı vermek istiyoruz." dedi.


Biz Hazırız

Seçim programları ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Işıksu, "Cumhur İttifakı'nın bereket ve başarısını Adapazarı'mızın her sokağında göstermek için yollardayız ve inşallah seçim zaferimize hep birlikte yürüyoruz. Her mahallemize gidiyoruz, evlerde, kahvehanelerde hemşehrilerimizi dinliyoruz, talep ve beklentilerini alıyoruz. Biz şehrimizi hamdolsun çok iyi biliyoruz. Sadece bugün için değil, gelecek odaklı çalışmaları hayata geçirmek, hemşehrilerimizin sorunlarını hızla çözen akıllı belediyecilik uygulamalarımızla Adapazarı'mızda kalıcı izler bırakmak en büyük arzumuzdur. Çok heyecanlıyız ve Rabbime hamdolsun, biz hazırız. Hemşehrilerimizin teveccühü ile hedeflerimize en kısa sürede ulaşmak için canla başla çalışacağız." ifadelerini kullandı.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 331935 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1741 kere okundu
YORUMLAR 7 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Şamil
15.03.2019 14:49
Allah cc her daim yar ve yardımcınız olsun.
Seda AKYÜREK
15.03.2019 14:13
Mutlu heryer de MUTLU
Kemalettin
15.03.2019 00:20
Dağdibi seninle başkanım 37 oyumla yanındayız
Hande
14.03.2019 21:02
Allah cc yar ve yardımcınız olsun başkanım
DELİVELİ
14.03.2019 08:20
SANAYİYE GİTMİŞKEN SURİYELİLERE SORSAYDINIZ KAÇLİRA ALIYORSUN SİGORTAN VARMI VE KAÇ MI ÇALIŞIYORSUN BİR DE BİZ GELİRSEK SAHİP ÇIKACAĞIZ ŞÖYLE YAPACAĞIZ FALAN FİLAN DİYORSUNUZ YA DAHA ÖNCEKİ BAŞAKAN HANGİ PARTİDENDİ ACABA KANDIRMAYIN MİLLETİ SİZİN GİBİ KANDIRILANDAN DEĞİL MİLLET UYANIK
mahsun
13.03.2019 18:26
Vergileri mi indireceksin? Kredi mi vereceksin? Belediyenin ne oldugunu, yetkilerinin neler oldugunu bilmedigini bu kadar belli etme bari, bi cikar yapilmis projelerden bashedersin, bi cikar yapmaya yetkin olmayan islerden bahsedersin...
sakaryalı
13.03.2019 17:23
ya sen kime sahip cıktında esnafa sahip cıkacan müdür oldun bütün arkadaşlarını tanımadın başkan olursan ne olur bilmem vay adapazarının haline seni yakından tanıyan
Online Ziyaretçiler