Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

MBD'den milli bir dergi

Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Merkezi “Milli Şuuru” anlatan bir dergi çalışması hazırladı. ‘Milli Birlik ve Düşünce' adıyla çıkarılan dergi, görenler tarafından beğeni kazandı.

13:42   |   13.03.2019
Haber Resmi


Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Merkezi "Milli Şuuru" anlatan bir dergi çalışması hazırladı. 'Milli Birlik ve Düşünce' adıyla çıkarılan dergi, görenler tarafından beğeni kazandı. Milli ve Yerli faaliyet konularının işlendiği Türk Tarihinden, Türk Kültürlerinden ve röportajlardan yer aldığı dergide, Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Merkezi'nin konferans programları, seminerler, sosyal sorumluluk projeleri yer aldı. Ayrıca Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Başkanı Erdem Ercan'ın değerlendirmelerinin de yer aldığı dergide, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci, Milli Takımları ve Gelişim Direktörü Oğuz Çetin,Diriliş Ertuğrul ve Mehmetçik Kutlu Zafer Dizilerinin Yapımcısı-Senaristi Mehmet Bozdağ, Tarihçi/Yazar Şeref Yumurtacı, Dr.Öğr. Üyesi Ayhan Nuri Yılmaz, Dr.Öğr. Üyesi Selçuk Kürşad Koca, Prof.Dr. Mehdi Ergüzel'in "Milli Şuur"a ait görüşleri yer aldı.


Milli Şuur bu dergide
Derginin yayınlanmasının ardından bir açıklama yapan Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Başkanı Erdem Ercan, "İnsanlık tarihinin her açıdan şekillenmesinde en önde gelen faktörlerden birisi olan Vakıf Medeniyetimizin , bölgesel ve küresel etkisinin tökezletilmek istenildiği bu günlerde MİLLİ BİRLİK VE DÜŞÜNCE dergisinin ilk sayısı ile siz değerli okuyucularımızı selamlıyoruz. Genel Başkanlığı görevini icra ettiğim Milli Birlik ve Düşünce Derneği; hali hazırda bulunan Liseli, Üniversiteli, ve her yaşa mensup teşkilat bireyleri ile hiçbir parti veya oluşumun propagandacılığını yapmayarak '' Aziz milletimizin her bir ferdine din için devlet, devlet için millet, millet için fert anlayışını ilmek ilmek işleme'' ideali etrafında inşa edilmiştir." diye konuştu.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 59622 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 7316 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler