Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Artık onlar 'Ailemin Trafik Polisleri'

İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülen ‘'Çoçuklar Trafik Eğitimi Projesi' kapsamında Trafik  Denetleme Eğitim Büro Personeli  Murat Ünal tarafından Adapazarı  Osmanbey  İlkokulu öğrencilerine Trafik Eğitimi verildi.

14:09   |   13.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi

Minik öğrencilerin trafik kurallarına uyma bilincini geliştirmek ve farkındalığı artırmak için yapılan Trafik Eğitimlerinde ,Okul Servisi Kuralları, karşıdan karşıya güvenli geçiş alanları, güvenli oyun alanları, bisiklet ve kaykay kullanma şekilleri,Trafik İşaretleri,Trafik kuralları ce Yaya Önceliği Bilincinin oluşması konusunda bilgiler verildi.


Eğitim sonunda Öğrencilere  Sakarya Emniyet Müdürü Fatih Kaya imzalı  ''Ailemin ve Ülkemin Polisiyim'' kartları dağıtıldı. Öğrencileri görevleri  anlatılarak , Ailelerinin Trafik kurallarına uymaları konusunda denetleyici olmaları istendi.


Öğrencilerin yoğun ilgisiyle devam eden programda Okul Aile Birliği Başkanı Yadigar Kesim yaptığı açıklamada'' Trafik kazalarının önlenmesi konusunda eğitim ve öğretimin rolü büyüktür. Böylesine güzel bir organizasyon için Okul Müdürümüze ve İl Emniyet Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum '' dedi.


Adapazarı Osmanbey İlkokulu Okul Müdürü Tuğba Tunar yaptığı değerlendirmede ; ''Trafik bilincinin çok erken yaşlarda kazandırılması gerekmektedir. Bu çalışma ile öğrencilerde bir farkındalık oluşturuluyor ve Trafik Eğitimleri sayesinde bilinçli bir nesil yetişmektedir. Projenin hazırlanmasında ve uygulanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.'' dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 52367 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1001 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler