Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Birinci, trafik derdine çare aradı

Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci, Yazlık, Et-Balık Dolmuş duraklarına ziyarette bulundu ve şoför esnafının dertlerini dinledi.

16:35   |   13.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci, Yazlık, Et-Balık Dolmuş duraklarına ziyarette bulundu ve şoför esnafının dertlerini dinledi.
Şehir merkezinde en büyük sorununun trafik olduğunu belirten Birinci, Minibüs ve Dolmuş esnafının da bu yönde şikayetlerini dinlediklerini ve bilgi alışverişinde bulunduklarını söyledi. Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nı da ziyaret eden ve Başkan Turhan Salihoğlu ile bilgi alışverişinde bulunan Saadet Partisi Adayı Abidin Birinci, "31 Mart akşamı seçilirsek, Belediye başkanlığı nasıl yapılır, efsane hizmetler nasıl hayata geçirilir herkes görecek. Trafikte bunların başında geliyor." dedi. 
Son günlerde şehir merkezinde yaşanan trafik sorununun vatandaşların tepkisine neden olduğunu bunu seçim gezileri ve ziyaretlerinde gördüklerini belirten Abidin Birinci, "Sakarya'nın sorunları ile ilgili görüşlerini sorduğumuz vatandaşlar, trafik sorununun çözümlenmesini istedi. Sakarya maddi anlamda geliri yüksek bir yer. Fakat eldeki imkanlar iyi şekilde değerlendirilmiyor. İmkanlar genel olarak yanlış tarafta kullanılıyor. Böylece halk mağdur duruma düşüyor. 31 Mart akşamı mazbatayı Allah'ın izniyle alırsak, Saadet Partisi olarak biz burada devreye gireceğiz ve maddi imkanları Adapazarlı'nın menfaatlerine yönelik faydalı hizmetlere kullanacağız." dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 59496 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 839 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Ahmet yas
14.03.2019 08:03
Şu dolmuş minibüsçüler takım elbise giydirip insana benzetmişsiniz ya. Oyumu size verecem. Sakaryayı berbat eden bu esnafa bunu yaptırabilmek büyük başarı.
Online Ziyaretçiler