Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İnci Göz Hastanesi'nden Tıp Bayramı mesajı

Özel İnci Göz Hastanesi yönetim kurulu başkanı Op. Dr. Yusuf Öz Tıp Bayramı açıklamasında bulundu.

10:13   |   14.03.2019
Haber Resmi

Özel İnci Göz Hastanesi yönetim kurulu başkanı Op. Dr. Yusuf Öz'den "Tıp Bayramı" açıklaması; "1919 yılında işgal altındaki ülkemizin bağımsızlığı için toplanan mitingte Tıbbiye üçüncü sınıf öğrencisi Hikmet Boran'ın önderliğinde Tıp öğrencilerinin de destek vermiş olduğu ve ilk kez kutlandığı bir destanın adıdır. 

Bu arada "Tıp Bayramı"nın bir diğer özelliği de Çanakkale cephesinde şehit olan Tıp öğrencilerini anmakla da ayrı bir özelliği vardır." dedi. Göz sağlığı ve hastalıkları uzmanı Op. Dr. Yusuf Öz "İnci Göz ailesi olarak, Bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincindeyiz. Tüm sağlık sektörünün "Tıp Bayramı"nı kutlar insanlık için sağlık ve huzur dolu bir yaşam temenni ediyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 49664 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 860 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Teşekkürler
14.03.2019 18:18
Teşekkürler, Yusuf bey, siz de olmasanız bugün Tıp bayramı olduğunu hatırlayan olmayacak. Gece tertiplemeyi başaramazsak, Olağan çelenk sunma törenini bile önemsemeyen Tabip Odası yönetimini kınıyorum, yılda bi gün çelenk sunmaya gidip 2 satır beyanat vermeyin, sadece üyelerinizi icraya verin. Bayram yaptığını zannedenlerin Tıp Bayramı kutlu olsun...
Online Ziyaretçiler