Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

"Ben Gücümü Hendek'lilerin Sevgisinden Alıyorum"

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşların yoğun sevgisiyle karşılaşan Babaoğlu "Ben Gücümü Hendeklilerin sevgisinden alıyorum" dedi.

10:51   |   14.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi
 14. Haber Resmi
 15. Haber Resmi

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu Okul ziyaretlerinde Öğretmenlerle bir araya gelerek Eğitimde yapacakları projeleri anlatarak Hendek'i Eğitimde üst seviyelere çıkarmak için hazırladığımız projeyi hayata geçireceğiz. 


Eğitim Kampüsü
Okul ziyaretlerinde Okul Müdürleri ve Öğretmenler ile bir araya gelen Babaoğlu " Şehrimizde Ortaöğretim Kurumlarında Nitelikli Okullar Büyük Bir İhtiyaçtır. Hedeflerimiz; Öğrenmede, araştırmada, öğretmede, paylaşmada engelsiz kampüs kurarak farklılıkları zenginlik kaynağı olarak gören eğitim anlayışı bir eğitim imkanı sunmaktır. Nitelikli öğrenci ve öğretmenleri ile eğitim ve araştırmalarda; modern ve bilimsel yaklaşımları sentezleyebilen, oluşturduğu teşvik edici ortamlar ile fikirler arası rekabeti oluşturan, bunları birer ekol haline dönüştürülebilen bir eğitim merkezi kurmaktır. Eğitim Kampüsü Projemizin içerisinde Spor Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi, Fen Lisesi, Anadolu Lisesi, Amfi Tiyatro, Açık Spor Alanları, Futbol, Voleybol, Basketbol, Tenis Sahaları, Tartan Pist (Koşu Alanı), Kapalı Spor Salonu, Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu bulunacak" dedi.
Esnaf ziyaretlerini de aralıksız sürdüren Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu akşam programlarında da Aktefek, Dereköy ve Kocatöngel Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.


Babaoğlu Tarımsal Kalkınma Projelerinden bahsederek "Bireysel ve toplumsal kalkınmamızın sağlanması ancak ve ancak tüketimi azaltıp üretimi artırmakla mümkündür. Şehrimizin verimli toprakları, başlatacağımız topyekün kalkınma programlarıyla ve vatandaşlarımızın katılımıyla üretime kazandırılacaktır. Hali hazırda kullanılmayan tüm devlet arazileri, belediyemizin önderliğinde teknolojik altyapı, bilimsel ve akılcı projeler ile uluslar arası standartlarda üretim alanları haline getirilecektir. Süs bitkiciği ihracatı, et, süt ve sebze ihtiyacının kısmen karşılanması sağlanacaktır" dedi.


Konuşmaların ardından Babaoğlu Vatandaşların sorularını yanıtladı.
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 41464 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2752 kere okundu
YORUMLAR 10 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Mir polat
14.03.2019 15:48
BBP den büyükşehir adayı bekliyorduk. Tek kaçışımız BBP di:
tecrübe
14.03.2019 15:40
hangi altyapıyla bahsettiklerin milli eğitim bakanlığın işi köylere ne hizmet getireceksin...
olduuu
14.03.2019 15:37
mübarek milli eğitim bakanı sanki...
Muallim
14.03.2019 15:24
Şu sonradan görme eğitimsiz cahillere meydanı bırakmamak için BİZİM TURGUT diyorum. Ne diyorsun baloncu sende Bizim Turgut de rahatla kasmayın bu kadar olacakla öleceğe çare yok alışın artık.
Muallim
14.03.2019 15:20
Şu sonradan görme eğitimsiz cahillere meydanı bırakmamak için BİZİM TURGUT diyorum. Ne diyorsun baloncu sende Bizim Turgut de rahatla kasmayın bu kadar olacakla öleceğe çare yok alışın artık.
Kazimiye birlik
14.03.2019 13:59
İnsanların gönlüne zorla dayatma ile girilmez. Bizim turgut tum hendek in gönlünde taht kurdu 31 mart yeni bir dönem başlıyor. Balon balon diye bagiranlari çıkarlar sa görürüm meydanda yüzlerini. ..
Esanf Adam
14.03.2019 12:09
Esnafların yüzünü güldüren sorunlarını dileyen birisi. Hendeğimizi ileri götürecek bir başkan olacak sonuna kadar arkandayız Seni başkan yapacağız
zerrin
14.03.2019 12:05
Hendeğimizi daha ileri götürecek tek kişi şu anda Turgut bey. Kendisini tanımam ama çok beyfendi bir insan heryerde beyannamesine baktım yapılacak şeyler mevcut güzel. DAHA GÜZEL BİR HENDEK İÇİN BİZİM TURGUT'A OYUM
GERÇEK HENDEKLİ
14.03.2019 12:02
Turgut bey adam gibi adamdır. Kendisi ile görüştüm GERÇEKTEN herkesin yanında. Bazıları gibi hiç piyasada yokken şimdi piyasaya çıkıp boş konuşmuyor. Kimin balon olduğunu 1 Nisanda göreceksiniz. Oyum sonuna kadar Turgut Babaoğluna helal olsun
Hendekli Ali
14.03.2019 11:36
Baloncu geldi baloncuuu
Online Ziyaretçiler