Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Müteahhitler Birliği AK Parti adaylarını kabul etti

AK Parti Serdivan ve Adapazarı belediye başkan adayları Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Sakarya Müteahhitler Birliği'ni ziyaret ederek, destek istediler.

11:55   |   14.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin yanında sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret ederek destek isteyen Cumhur İttifakı AK Parti belediye başkan adayları, Sakarya Müteahhitler Birliği'ni ziyaret ettiler. Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Müteahhitler Birliği'ni ziyaret eden Adapazarı Belediye Başkan adayı Mutlu Işıksu ile yeniden aday gösterilen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'a bir grup partilide eşlik etti. 
 

BAŞARI DİLEDİ
AK Parti Milletvekili Uncuoğlu ve belediye başkan adaylarını yönetim kurulu üyeleri ile birlikte karşılayan Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, çıktıkları yolda adaylara başarılar diledi.
 

SORUN VE TALEPLERİNİ İLETTİ
Müteahhitlerin sorunlarını ve taleplerini Milletvekili Uncuoğlu ve belediye başkan adaylarına aktaran Bayrak, ülkede yaşanan ekonomik sıkıntı dolayısı ile müteahhitlerin de büyük sıkıntı yaşadığını belirterek, ülkenin yeniden güven ve istikrara ihtiyacı olduğunu söyledi.
 

"CUMHUR İTTİFAKININ OLACAK"
AK Parti Milletvekili Uncuoğlu, ülkenin başında güçlü bir iktidarın bulunduğunu belirterek, "Dış güçlerin oyunlarını bozacağız. Bu ülkenin birlik ve bütünlüğünü bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından sıkıntıların üstesinden bir bir gelecek" diyerek, yerel seçimlerinde önemine vurgu yaptı. Sakarya'da her zamanki gibi iddialı olduklarını söyleyen Uncuoğlu, "Bu seçimlerde tüm belediyeler Cumhur İttifakının olacak" şeklinde konuştu.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 316083 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1902 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Sinan CavT YILDIRM
14.03.2019 16:29
Kabul etti ne demek ya , Adaylar Ziyaret ettiler deseler herneyse
DELİVELİ
14.03.2019 15:18
TOKİ NİÇİN SAKARYAYA GELMİYOR CEVAP ORTADA
Yazıklar olsun
14.03.2019 13:57
Tam da olması gereken olmuş. Patron partisi patronların ayağına gitmiş tam kadro. Kazanınca halkı nasıl yolacaklar onu planlamışlardır.
Rappers
14.03.2019 12:06
Malum parti zaten halk ile olucak değil ya zengin adamlar ile işi olur fakirlerde oy verir. 180 bin evi 270 - 300 bin TL itiklediklerinde ise çıyak çıyak bağrırlar sonrasında cevaben iki beka lafı ettiğinde en çok savunanda fakir olur...
Online Ziyaretçiler