Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

'Bu Topraklar İçin' 18 Mart'ta sahnelecek

18 Mart Şehitleri anma programı çerçevesinde Serdivan Halk Eğitimi Merkezi ve Sakarya Üniversitesi'nin iş birliği ile düzenlediği “Bu topraklar için” sahne gösterisi 18 Mart Pazartesi günü Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde saat 20:00'de sahnelenecek.

13:05   |   14.03.2019
Haber Resmi

"Bu Topraklar İçin" isimli sahne gösterisinde, Serdivan Halk Eğitimi Merkezi giyim ve nakış kurslarında büyük bir özveri ile hazırlanan kostümler kullanılırken, Serdivan Halk Eğitimi Merkezi sahne sanatları kursiyerleri de performanslarını sergileyecek.


Sakarya Ünivesitesi Devlet Konservatuvarı eğitmenlerinin titizlikle hazırladığı koreografi ile de halkın gösterimine sunulacak.


Uzun bir süredir hazırlıkları devam eden gösteri ile alakalı açıklama yapan Serdivan Halk Eğitimi Merkezi; Vatan topraklarını canları pahasına koruyarak şehitlik makamına erişen yüce insanları bir kere daha andığımız, şükran duygularımızı ve minnettarlığımızı sunduğumuz bu kutlu günde sergilenecek olan bu anlamlı gösteriye tüm halkımızı davet ettiğini belirtti.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 55426 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 778 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler