Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Kolip, "Sakarya'yı örnek şehir yapacağız"

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Sakarya'yı eğitim seviyesi yüksek, insanların refah ve mutluluk içerisinde yaşadığı örnek bir şehir haline getireceklerini söyledi.

13:36   |   14.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Sakarya'yı eğitim seviyesi yüksek, insanların refah ve mutluluk içerisinde yaşadığı örnek bir şehir haline getireceklerini söyledi. Uzm. Dr. Kolip, "Çıktığımız yol, Allah ve Resulü'nün yoludur. Rehberimiz Kur'an-ı Kerim'dir. Vizyonumuz Mustafa Kemal Atatürk'tür." dedi.


Program

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ile birlikte, Erenler, Ferizli'de ziyaretlerde bulunduktan sonra, akşam ise Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan'ın proje tanıtım programına katıldı.


Konuşma

"Sakarya'nın iyi ve cesur yürekli insanları hepiniz hoş geldiniz." Diyerek konuşmasına başlayan Uzm. Dr. Cihan Kolip, "Bize verilen bu görevin kutsallığının, öneminin, ağırlığının farkındayım. Çok sevdiğim mesleğinden vazgeçip bu görevi kabul ederken, amacımız daha fazla insanı kucaklamak, sorunlarına çare olmak, yaralarına merhem olmak, geleceğe umutla bakabilmelerini sağlamaktır." dedi.


Sakarya iyi yönetilseydi!

Bir şehrin yöneticilerinin iyi işler yapması durumunda, siyasi parti ayrımı yapmaksızın desteklenmesi gerektiğini ifade eden Uzm. Dr. Cihan Kolip, "Fakat ne yazık ki kendi siyasi partileri bile bu yöneticileri değiştirme gereği duymuşlardır. Bu şehri 25 yıldır aynı yönetim anlayışı ile yönetiniz. Sakarya'mızın bugün içinde bulunduğu durumu gördüğümüzde, o yüzden Sakarya'mızın en büyük sorunu yönetim anlayışıdır, vizyon eksikliğidir, adaletsizlik ve halkın yöneticilerine güven duymamasıdır diyoruz" şeklinde konuştu.


Adaletle yöneteceğiz

Uzm. Dr. Cihan Kolip, "Bir memleketin Türk-İslam kenti olup olmadığını önce adaletinden sonra ezan sesinden anlarım diyen Fatih Sultan Mehmet Han, Türklüğün ve İslam'ın en önemli karakterinin adalet olduğunu belirtmiştir. Bize de Sakarya'mızı sevgiyle kaynaştıracağız, adaletle yaşatacağız. Dürüst ve çok çalışarak muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkartacağız.Misyonumuz şehrimizin en alt kademesindeki halkımıza eğilerek, onların refah seviyesini ve yaşam kalitesini yükseğe çıkartmaktır. 'Ben biz olduğumuz zaman, ben olurum' diyebilmektir. Şehrimiz için ne karar alacaksak, halkımızın bütün kesimlerinin desteğini alarak yapacağız. Bizlerin hiçbir gücün ayrıştırmasına müsaade etmeyeceğiz." ifadelerini kullandı.


Vizyonumuz

"Halkımız ile birlikte sımsıkı kenetlenerek şehri birlikte yöneteceğiz, bütün zenginliklerimizi eşit olarak paylaşacağız." diyen Uzm. Dr. Cihan Kolip, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bizim davamız Türk-İslam sancağını dünyaya hakim kılmaktır. Çıktığımız yol, Allah ve Resulü'nün yoludur. Rehberimiz Kur'an-ı Kerim'dir. Vizyonumuz Mustafa Kemal Atatürk'tür. Bu inançla, Sakarya'yı eğitim seviyesi en yüksek, insanların refahla ve mutluluk içerisinde yaşadığı bir şehir yapacağımıza inancımız tamdır."

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 326360 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1226 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Adnan
14.03.2019 20:10
Bara pavyona kumara gitmeden. çalışırken iflas eden baska bir ülke insanı varmı acaba allah sonumuzu hayr etsin herkes bir oyun hesabını iyi yapsın
adalet
14.03.2019 20:10
iyi,parti,yetkili,birine,ulaşnnak,istiyoruz
can güz
14.03.2019 18:11
Ey oğluna iş, aş arayan Sakaryalı Ayşe Teyze; sen bakma oğlunu, kızını, gelinini, damadını devlet kapısında makam, mevki sahibi yapmışların beka hikâyesine. Mehmet Amca sende bakma rantı gidecek, hesap sorulacak kodamanın beka narasına. Ey Sakaryalı takım tutar gibi partizanca düşünme; çıkar çevrelerinin hortumlarının kesilme ihtimali için, makam sahiplerinin koltuk kaybetme çekinceleri için ben yoksam beka tehlikesi var yalanlarına itibar etme. Yüce Yaradan?ın sana vermiş olduğu aklı kullan sesini çıkar Hak için halk var de ve oyunu, makamları şehrini daha yaşanılır yapacağını düşündüğün adaya gönlünce ver. Sakarya?nın Artık Ayağa Kalktığını herkese gösterme hortumu kesme zamanı geldi.
Keskin Dil
14.03.2019 17:08
SAYIN ARKADAŞLAR,MİLLET İTTİFAKININ ORTAK DEKLARASYONUNDA İLK İŞLERDEN BİRİ,SEÇİMİ KAZANDIĞI TÜM İL VE İLÇELERDE SURİYELİLERİ GÖNDERECEK,TÜRKÇE OLMAYAN TÜM TABELALAR SÖKÜLECEK VE MİLLETE YAKIŞIR ŞEKİLDE BELEDİYELER YÖNETİLECEKTİR,DİYE AÇIKLANMIŞTIR..ARAPLARI BAŞIMIZA BELA EDEN ARAP SEVİCİLERİ BU SEÇİMDE OYLARINIZLA TOKATLAYINIZ ARTIK.DİN ÜZERİNDEN KENDİNİZİ SÖMÜRTMEYİNİZ ARTIK..TÜRKİYE'DE,KONYA GİBİ YOBAZ BİR ŞEHİR DİYE ANILMAKTAN ŞEHRİMİZİ KURTARINIZ.
Mehmet Aydın
14.03.2019 16:24
Bu millet açlıktan evde yorganları yer,yine uyanmaz,sadece katlı pazaryerinde 100 civarı dükkan Suriyelilerin eline geçti,Sabiha hanım okulu arkasındaki sokakta tüm tabelalar Arapça,dün 15.000 Osmanlı askerinin İngilizlerle bir olup gözlerini Oyan bu Araplar ilk fırsatta bizede aynısını yapacak,kanunen Sakarya'da B.Milletlerin konuslandiracagi Arap sayısı 8000 iken ,hükümet buraya 27.000 Arap yigdi
Ülkücü
14.03.2019 14:44
Zamanında cem uzana inanmayanlar şimdi cihan beye de inanmıyor ama ben sonuna kadar ailemdeki 5 oyla sizi destekliyeceğim cihan bey bukadar adaletsizlik bu yandaş medyayla size başarılar diyorum.
Online Ziyaretçiler