Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

"Bize olan güven piyasalara yansıyacak"

Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay, "Piyasalar güvenle çalışır. Çok şükür bize olan güvene şahit oluyoruz. Göreve başladığımız takdirde piyasalardaki o güven esnafımızın ve üreticimizin işlerine yansıyacak" dedi.

13:47   |   14.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

BÜYÜK TEVECCÜH 
Saadet Partisi (SP) Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay Yazlık bölgesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Partinin Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci ile halkla buluşan Saadet Partili heyet, daha sonra Et-Balık dolmuş duraklarını ve Katlıpazaryeri esnafını ziyaret etti.


LİYAKATLİ KADROLAR 
Gittikleri her yerde sevgi gösterileriyle karşılaşan Fahrettin Bay, gördüğü destek karşısında mutlu olduklarını belirtti. Bay, "Çok şükür Saadet Partisi'ne büyük bir teveccüh var. Bu destek gösteriyor ki artık geliyoruz. Tüm Türkiye'de ve Sakarya'da partimiz konuşuluyor. Bir güven ve bir istek var. Dürüst ve liyakatli kadrolara güvenen halkımız, 31 Mart'ta da bu desteğini esirgemeyecektir" dedi. 


PROJELERİMİZ HAZIR 
Sakarya'nın ihtiyacı olan vizyon projeleri hayata geçirmek için kısa bir zaman kaldığını kaydeden Bay, "Ulaşımdan, altyapıya, çevreden eğitim ve sağlığa pek çok projemiz hazır. Disiplinli ve israftan uzak bir bütçe yönetimini, birlikte yönetim modeliyle birleştirip hem harcama kalemlerinden hem de zamandan tasarruf sağlayacaktır. Deneyimli ekiplerimiz gerek Türkiye gerekse Sakarya'nın her yerinde halkımızla kucaklaşıyor" dedi. 


PİYASALARA GÜVEN VERECEĞİZ 
Sakarya'nın her mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirten Fahrettin Bay şöyle devam etti: Tüm kesimler olduğu gibi esnafımız da bize destek veriyor. Piyasalar güvenle çalışır. Çok şükür bize olan güvene şahit oluyoruz. Göreve başladığımız takdirde piyasalardaki o güven esnafımızın ve üreticimizin işlerine yansıyacak. 1 Nisan'da inşallah özlenen belediyeciliğe herkes kavuşacak. 


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 50919 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1304 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
MİLLİ GÖRÜŞ
14.03.2019 18:24
ARTIK EVE DÖNME ZAMANI SAADET ZAMANI
Abdullah Baki
14.03.2019 14:03
Oyum bu sefer sizin Yaptığımız hatayı geçte olsa anladık. Yuvaya dönüş zamanı. AKP ye oy yok.
Online Ziyaretçiler