Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Tıp Bayramı'ndaki çirkin saldırıya Dr. Arslan'dan kınama

İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan, 14 Mart tıp bayramında, hasta yakınları tarafından darp edilen doktora geçmiş olsun ziyaretinde bulunmak üzere Sakarya Doğumevi Hastanesi'ni ziyaret etti.

14:04   |   14.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan, 14 Mart tıp bayramında, hasta yakınları tarafından darp edilen doktora geçmiş olsun ziyaretinde

bulunmak üzere Sakarya Doğumevi Hastanesi'ni ziyaret etti. Saldırıyı kınayan Dr. Arslan, "işte bunun gibi saldırılar yüzünden tıp bayramını buruk kutluyoruz" diye

konuştu.


Geçmiş olsun ziyareti

Alınan bilgilere göre Sakarya Doğumevi hastanesinde bir bayan doktor, hasta yakınları tarafından, üstelik de tıp bayramında darp edildi. Bayan doktor, başhekim ile birlikte şikayette bulunmak üzere karakola giderken, olayı haber alan İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan, hastaneye giderek bilgi aldı ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Saldırıyı kınıyoruz

Dr. Arslan, "Darp edilen meslektaşımıza geçmiş olsun ziyaretine geldik. Her sene bunun gibi binlerce saldırıya maruz kalıyoruz. Üstelik de 14 Mart tıp bayramında böyle bir saldırının olması da bu gerçeği bir kez daha su yüzüne çıkarıyor. Saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Çok zor şartlar altında görevlerini yapmak zorunda kalan meslektaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramlarını da buruk da olsa kutluyoruz" dedi.


Tabip Odası'nı ziyaret

Dr. Arslan, Sakarya Tabip Odası'nı da ziyaret ederek Başkan Uzm Dr. Gökhan Gedikli ve yönetimini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Dr. Arslan, saldırıdan dolayı duyduğu üzüntüyü bir kez daha dile getirirken, "Tüm bu zorluklara rağmen kutsal görevlerini ifa etmeye devam eden meslektaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını, sizlerin nezdinde buruk da olsa kutluyoruz." diye konuştu.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 325007 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1886 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler