Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

"Erenler ve Ferizli İYİ olacak"

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Erenler ve Ferizli'de düzenlenen programlara katıldı

15:40   |   14.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Sakarya programı kapsamında Erenler ve Ferizli'de ziyaretlerini sürdürdü. Aydın, ilk olarak Erenler'de düzenlenen bir kahvehane toplantısında vatandaşlara hitap etti. Aydın, daha sonra Ferizli'de seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi ve Ferizlililere seslendi.


Gerekeni yapacağız

Herkesin yaşadığı yere karşı sorumlulukları olduğunu ifade eden Aydın, "31 Mart'ta bu sorumluluğunuzun gereğini yapacaksınız. 5 yıl ilçenizi yöneten Başkan ne söylemişti, ne yaptı? Buna göre değerlendirmede bulunacaksınız." Diye konuştu. Aydın, Hükümetin vatandaşın bu sorgulamalarını yapmalarını istemediğini de kaydederek, "Bugün hangi şartlar alındayız. Sanki seçime değil de savaşa gidiyoruz. Çocukluğumdan veri siyasetin içindeyim. Bu ayrıştıran ve bölen, eline geçirdiği devlet gücüyle sopa gibi, ne yapacağı belli olmayan bir kitle ile savaşa giriyoruz sanki. Vatandaşın sorgulamasını istemiyorlar. Koyun gibi tabi olmamızı istiyorlar. 'Hayır biz bir bireyiz. Sorumluluklarımız var. Gereğini yapacağız" diye dimdik duracağımızı herkese duyurmamız gerekiyor." dedi.


Beka meselesi

Anadolu'da 1071 senesinden itibaren beka meselesi olduğunu ifade eden Aydın, "Biz bu toprakları vatan edindiğimiz 1071 tarihinden itibaren bu ülkenin bir beka meselesi zaten vardır. Kime karşı? Dışarıdan bakıp da bu ülke üzerinden hesap kuran herkese karşı vardır. Bizim beka meselemiz yakın tarihte Kıbrıs'ta damgasını vurmuştur, Ve bu coğrafya üzerinde, burnumuzun dibinde Irak bölünürken, Irak'tan ayrılan Amerikan Arkadaşlarına dua ediyorum diyenlerle bu Beka meselesi çözülmedi, çözülmeyecektir de. Beka meselesi varsa, dik durmak gereklidir. Devlet olacaksan, sözün dinlenecekse, sözünün bir değeri, kıymeti olacak. Beka böyle korunur." diye konuştu.


Rahip Brunson meselesi

Aydın şöyle konuştu: "Sen Amerikalı Rahibi terörist diye içeri alacaksın, sonra diyeceksin ki bu can bu bedende olduğu sürece bu terörist rahibi buradan kimse alamaz.. Sonra çıkıp diyeceksin ki, ver papazı, al papazı.. Ver papazı dediği FETÖ. Sonra 3 gün sonra mahkeme yapılacak. Mahkemede papazı salıvereceksin. 2 saat sonra uçağa binecek. Yurt dışına çıkarken sana el sallayacak. Nanik beka diyecek sana. Beka böyle mi korunacak. Devlet olmak ciddi bir iştir. Dimdik duracaksın. Kararlı olacaksın. Bu vatanın 82 milyon evladı beka sorunu olduğunda kimseyi dinlemez. Gider o anda kim liderse onun etrafında bütünleşir, ülkenin geleceği için canını vermek gerekiyorsa da bunu her yerde gösterir, bu ülkenin fedakar insanları böyledir." ifadelerini kullandı.


Vatandaş aç

Vatandaşın 'bizim ekonomik sıkıntımız var' diye feryat ettiğini vurgulayan Aydın, " Bizim vatandaş olarak sıkıntımız var. Hiç sağa sola atlamayın. İşsizlik arttı. Her ailede bir iki tane işsiz var. Vatandaş hayat mücadelesi veriyor. Geçim mücadelesi veriyor. Yıllar sonra nur topu gibi çocuğumuz oldu. Tanzim satış mağazaları oldu farkındasınız değil mi? Ankara'ya gelin görün 1,5 km kuyruk var. Ne alacaklar. 2 kilo domates, 2 kilo biber. Sanki karneye bağlandık." dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 59673 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1186 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler