Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Kılıç, "Her mahalleye bir kreş açılacak"

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya ile Eğitim Sen'i ziyaret etti. Burada konuşan Kaya, “İsmail Kılıç Adapazarı'nda Belediye Başkanlığında ilk görevi her mahalleye bir kreş açacak” dedi.

16:11   |   14.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

Eğitim Sorunları

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, CHP PM Üyesi Ayça Taşkent ve İl Başkanı Erdoğan Isır ile birlikte Eğitim Sen Sakarya Şubesini ziyaret etti. Ziyarette eğitim camiasının sorunları ve beklentileri ile yerel seçimler konuşuldu. 
 

Merkez sahipsiz kaldı
Eğitim Sen Sakarya Şube Başkanı Ali Yavuz Köse, ziyaretleri için CHP'lilere teşekkür etti. CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç ise, "Merkez sahipsiz kaldı. Biz Yeniden Güçlü Adapazarı inşa etmek istiyoruz. Adapazarı insanı maalesef sahipsiz. Biz Sakarya Köprüsü kenarına Eko Pazar, Rekreasyon Alanı, Karavan Park yapmak istiyoruz. Bunlar büyük bütçeler isteyen şeyler değil yeter ki vizyon olsun. Biz bunları hayata geçirecek vizyona sahibiz" dedi. 


Her mahalleye bir kreş

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, "Mart'ın sonu bahar olacak. İsmail Kılıç Adapazarı'nda Belediye Başkanlığında ilk görevi her mahalleye bir kreş açacak. Adapazarı'nda değişim şart. Adapazarı İsmail Kılıç ile yeni bir başlangıç yapılacak" diye konuştu. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 59639 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1233 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Keskin Dil
14.03.2019 17:51
Çok doğru. Adım başı cami açılacağına,kreş açın,okul açık,sosyal tesisler açın.Eğitimcilerin önünü açın.
Online Ziyaretçiler