Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Babaoğlu Tıp Bayramı'nı unutmadı

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu 14 Mart Tıp Bayramında Doktorları ve Sağlık çalışanlarını ziyaret ederek Tıp bayramını kutladı.

17:50   |   14.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, Eşi ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Sarıdede Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi, İlçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Burcu Güngör, 1 Nolu Aile Sağılığı Merkezi, 3 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Yenimahalle 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Bayraktepe Mahallesi Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek Doktorların Tıp Bayramını Kutlayarak çiçek takdim etti. Aile Sağlığı merkezleri ziyaretlerin ardından Babaoğlu ve beraberindekiler Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Sedat Aydın, Başhekim yardımcısı, Hastane Müdürü, İdari birimler, Acil servisini ziyaret etti ve Tıp Bayramı'nı kutladı.
Babaoğlu, "Tıp Bayramı, insanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha sağlıklı bir yaşam sunmayı ilke edinen, can kurtarıcılarımız başta doktorlarımıza ve tüm sağlık çalışanlarına olan minnet borcumuzu hatırlamak ve hatırlatmak için önemli bir gün olmuştur. Her şeye rağmen kutsal görevlerini yerine getirmek için insanüstü çaba gösteren tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını içtenlikle kutlar, emeklerinden dolayı teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 59522 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1215 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Baloncu
16.03.2019 10:59
Balon balon balon. Harşeyi balon
Kesinhüküm
14.03.2019 23:20
Seni başkan yapacağız Allahın izniyle işte ozaman bu şehirde seni yok sayan satan halaoğluna değişen o şahısların koltukparı sallanacak
Camili
14.03.2019 23:05
Sayın Babaoğlu neyi kimi unuttuki sağlık çalışanlarımızı unutsun 2014 seçimlerinden sonrada unutmadı 2019 seçimlerinden sonrada unutmayacaktır. Selametle başarılar.
hendekli
14.03.2019 20:31
Bir hendekli olarak Turgut Babaoğlunu destekliyorum. Babaoğlunu tanımam ama görünen köy kalavuz istemez adam çalışıyor. Herkes tarafından takdir gören bir insan iyi zamanda kötü zamanda herkesin yanında ve beyannameyi inceledim hendeğimizi daha iyi bir yer haline etirebilecek tek kişi. Sonuna kadar arkandayız
Online Ziyaretçiler