Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sofu'dan hizmet açıklaması! 7 yılda...

Cumhur İttifakı Hendek adayı Ali Kemal Sofu, Ak Parti ilçe başkanlığı döneminde ilçeye yapılan hizmetlerle ilgili açıklama yaptı

19:02   |   14.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi
  9. Haber Resmi


Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan adayı Ali Kemal Sofu AK Parti Hendek İlçe Başkanlığı süresince Hendek adına gerçekleştirdiği hizmetleri Hendekli vatandaşlarla paylaştı. 


Ankara'nın Yolları Eskidi
Katıldığı ziyaretlerde Hendekli vatandaşlara hitap eden Sofu yedi yıllık ilçe  başkanlığı süresince yüzlerce kez Ankara'ya gittiğini ifade etti. 

Sofu ''Hendek'imizin bazı eksikleri vardı. Bunlar maddi imkânlarla yapılabileceği gibi bürokratik engellerin de kaldırılmasını gerektiren ciddi süreçlerdi. Bu doğrultuda Hendek'imize en iyi hizmeti verebilmek, eksiklerini temin edebilmek adına Ankara'nın yollarını eskittik ve çok şükür ki emeğimizin karşılığını aldık, onlarca değeri Hendek'imize kazandırdık.''


            En İyi Hendek Halkı Bilir!
Sofu, Hendek halkının kimsenin sözlerine ve yönlendirmesine muhtaç olmadığını ifade ederek ''Değerli hemşerilerim, hepinizin malumudur gerek aday adaylığım süresince gerekse de adaylığımızın kesinleşmesi itibariyle bazı güruhlar tarafından gerçeklikten uzak söylemler türetildi. Ne dediler? Ali Kemal yedi yıldır ne yaptı dediler. Ne dediler? Ali Kemal yedi yıldır neredeydi dediler? Değil mi? Aslında onlarda biliyorlar cevabını ama siz daha iyi biliyorsunuz, bundan hiç kuşkum yok. Yedi yıldır nerede olduğumuzu Çakallık köprüsünü kullananlar bilir, yedi yıldır ne yaptığımızı Puna Ortaköy köprüsünden geçen değerli hemşerilerimiz bilir. Cenaze köprüsünün son halini biliyorsunuz değil mi? İşte yedi yılın bir değeri. Bağdat Caddesi'nde ki iyileştirmelerimizden yedi yıldır ne yaptığımızı görebilirler. Ayrıca eğitime verdiğimiz öneme binaen Hendek'imize, çok kıymetli evlatlarımız için kazandırmış olduğumuz ona yakın okul var.'' dedi. 


Bürokratik Olarak Güçlü Olmak Zorundasınız
Gerçekleştirilen çalışmaların ve Hendek'e kazandırılan değerlerin ciddi maliyetlerinin olduğuna dikkat çeken Sofu bürokratik güce de vurgu yaptı. ''Bazıları zannediyorlar ki maliyeti tamamladığımızda iş bitti. Öyle olmuyor. Yapılan hizmetlerde bürokratik güç bazen maddi imkanlardan daha ehemmiyetli oluyor. Bakın, FETÖ'ye ait taşınmazlardan hazineye geçen binayı özel gereksinimli evlatlarımıza eğitim yuvası haline getirmek için çok ciddi mücadele verdik ve Özel Eğitim Uygulama Okulu'nu Hendek'imize kazandırdık. Bir diğer taşınmazı Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulu olarak yine Hendek'imize kazandırdık. İşte bu bürokrasidir, bürokraside güçlü olmanın önemidir değerli hemşerilerim.'' ifadelerini kullandı.


Onlar Konuşur Biz Yaparız 
       İlçe Başkanı olduğu süre içerisinde yapılan çalışmaların ortada olduğunu Hendekli vatandaşlarla paylaşan Sofu ''Dedik ya, ne yaptığımızı, Hendek'e kazandırdıklarımızı onlarda biliyorlar diye. İşte bu söylemi kullananların amacı art niyettir. Süreci farklı yöne çekmektir. Hendek halkına hakarettir. Hendek halkının karar verme sürecinde bu art niyetli çalışmalara ihtiyacı yok. Hendekli neyin ne olduğunu biliyor. Yaptıklarımız ortada. Hendek halkı en iyisine layık ve inşallah hizmet ehli olarak daha iyilerini kat be kat Hendek'imize Belediye Başkanlığımız süresince de kazandırmaya devam edeceğiz.'' dedi.
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 60656 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2787 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Sakarya54
15.03.2019 12:47
neden bir fen lisesi yada anadolu lisesi acilmiyor da imam hatip lisesi aciliyor!
Çamlıcalı
14.03.2019 22:57
Ankaranın yollarını şu çamlıca yolu köprüsü için eskittinse vay bu hendeğin haline hemde 7 yıl eskitmişsin vallahi sesli gülüyorum şimdi....
Online Ziyaretçiler