Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

CHP'li Muharrem İnce Adapazarı'nda. Notlar fotoğraflar

CHP'li Muharrem İnce, Adapazarı'nda partililerle bir araya geldi. Atatürk Parkında konuşma yapan İnce, Çark Caddesi'nde de vatandaşı selamladı

20:09   |   14.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

Çeşitli programlara katılmak üzere ilimize gelen İnce, ilk ziyaretini il başkanlığına gerçekleştirdi.

Ziyaret esnasında il binası önünde toplanan bir grup partiliye seslenen İnce, Cumhur İttifakı'nın seçimleri beka meselesi olarak görmesini eleştirerek, beka sorunu olsa bile bu konuların ulu orta konuşulmaması gerektiğini, yetkililerin bunu kendi arasında halletmesi gerektiğini söyledi.


İstanbul Taksim'de bir grubun ezanı ıslıkladığı iddialarına değinin İnce, şöyle devam etti:

"Ben Türk'üne, Kürt'üne, Boşnak'ına, Arnavut'una, Gürcü'süne, Laz'ına, Alevi'sine, Sünni'sine aklınıza kim geliyorsa kadınına erkeğine, yaşlısına gencine, 82 milyonun 82 milyonuna da kefilim. Bu ülkede hiç kimse ezanı yuhalamaz, ezanı ıslıklamaz. Birkaç densiz çıkıp ezanı ıslıklarsa da onları anasından doğduğuna pişman ederim."


Devletin özelleştirme politikasını da eleştiren İnce, Sakarya'daki Tank Palet Fabrikasıyla ilgili de "Özelleştirme Kanununda 'İşletme hakkı devri özelleştirmenin bir parçasıdır, bir yöntemidir diyor." değerlendirmesinde bulundu.


Partisinin Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç'a destek isteyen İnce, Çark Caddesi boyunca yürüyerek vatandaşları selamladı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 60835 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 7082 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Gokhan bayrak
15.03.2019 12:21
Yunus amma kolpa adamsın.İnce nin buraya geleceği bu sayfalarda haber olduğu vakit yorumların vardı pes..
Kepçe54
15.03.2019 10:24
Akp oy yok yeter artık
Yunus E.
15.03.2019 09:57
Dün çarşıdaydım. hastane için izin alıp gittim. Bu adamın orada olduğunu bilseydim veya duysaydım. bende yanlarına gitmek isterdim.. Telefonumda ki, Mühürlü oy pusulası gösterip bak bizim umudumuzdun demek isterdim. Muharrem İNCE, kısa sürede OY yüzdesini çoğalttı fakat çok geç başladı seçim çalışmalarına.. ve dediği gibi kendi imkanlarıyla o kadar oldu. Erdoğan'a verilen TV deki haber süresinin 3/1 verilmedi İNCE ye ! Koskoca izmir mitingini bile hiç bir yer yayınlamadı. Yapacak bir şey yok... aslında iyi olmuş ! böyle bir ekonomik savaşın içine girmiş olsaydı bütün sorumlusu o olacaktı.. fakat hiç bir şey için geç değil, umarım daha çok çalışıp emaneti olan başkanlığı geri alır !
kazim
14.03.2019 23:10
Bu chp liler adapazarinda oylari bolmeden iyi partide birlesseler, aslinda secimi ittifak olarak kazanacaklar ama ben anlamiyorum neden ayriliyorlar. Ittifak yapip alacaklari en garanti yerde ayriliyorlar.
Oyun Adapazarında CHP ye
14.03.2019 20:33
İnce ne diyorsa O benim oyum kılıça feda, helal olsun ..
Online Ziyaretçiler