Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ahmet Mercan, “Kimseye diyet borcum yok”

İYİ Parti Hendek Belediye Başkan adayı Ahmet Mercan, “Ben seçim kampanyası için kimseden trilyonlarca lira yardım almadım. Kimseye diyet borcum yok. Bugüne kadar da kimse ‘Ben Ahmet Mercan'a gittim ve benim sıkıntımı çözmedi' diyemez” diye konuştu.

12:35   |   15.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi
  9. Haber Resmi
  10. Haber Resmi

Ziyaretler 
İYİ Parti Hendek Belediye Başkan adayı Ahmet Mercan, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Gündüz esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Mercan, akşam ise köy ve mahallelerde çalışmalarına devam ediyor. Ahmet Mercan'ın, Şeyhler Köyü'nü ziyaretine ise İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır da eşlik etti.


Kendimden eminim
Önceki dönemlerde belediye başkanlığı görevinde bulunan Ahmet Mercan, "Bir tane insan bulun. Ahmet Mercan siyasetten çıkar sağladı, menfaat sağladı diye. O gün siyaseti bırakırım. Yine bir tane insan bulun. Ben başka partiden olmama rağmen Ahmet Mercan sıkıntımı çözmedi diye. O gün yine siyaseti bırakırım. Burada ne konuştuysam, Hendek'in her mahallelerinde bu sözleri söyledim. Bir tane bu sözü söyleyenle karşılaşmadım. Ben kendimden eminim. Böyle bir geçmişim var. Bu da geleceğimin teminatıdır." Diye konuştu.


Gelir çok, hizmet yok
Hendek Belediyesi'nin geçmişte çok büyük gelir elde ettiğini de anlatan Ahmet Mercan, "Hendek belediyesi hiç hizmet üretmedi demiyoruz. Ama çok büyük eksiklikler var. O kadar büyük bütçe gelirleri elde etti ki. Bu gelirlerle Hendek'in hiçbir sorununun kalmamış olması gerekiyordu. Ama bugün bir çok köyü yolunda asfalt yok. Köylerin çoğunda çocuk parkı ve gençlerin spor yapacakları alanlar yok. Sadece AK Partili meclis üyelerinin köylerine bazı çalışmalar yapıldı. AK Partili değilsen, köyde veya ilçe merkezinde, hiçbir sorununuz çözülmedi" dedi.


Rozeti çıkaracağız
Seçim çalışmaları sırasında kimseden tek kuruş para almadığını anlatan Ahmet Mercan, "Biz öyle trilyonlarca lira para almadık kimseden. Dolayısıyla kimseye diyet borcumuz yok. Biz mütevazi şekilde kendimizi anlatmaya çalışıyoruz. Seçildikten sonra rozeti de çıkaracağız. Asla partizanlık yapmayacağız. Geçmişte yaptığımız gibi bize oy veren veya vermeyen herkesin başkanı olacağız. Herkesin derdini dinleyeceğiz ve sıkıntılarını çözeceğiz" ifadelerini kullandı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 333690 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1535 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler