Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Bay, "Halkımızın desteği bizi zafere götürecek"

Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay, beraberinde Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abiden Birinci ile birlikte Perşembe pazarında esnaf ile buluştu.

12:34   |   15.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi

Gittiği her yerde büyük ilgiyle karşılanan Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay, "Esnafımız ve vatandaşlarımız bizi beklediğini her fırsatta dile getiriyor. Sakarya'nın her yerine hizmet götürmeye ve halkımızı mutlu etmeye geliyoruz" dedi. 
 

Sevgi seli
Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay, beraberinde Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abiden Birinci ile birlikte Perşembe pazarında esnaf ile buluştu. Pazaryeri esnaflarınca yoğun ilgiyle karşılanan Fahrettin Bay ve Abidin Birinci esnafa işlerinde başarılar diledi ve işlerle ilgili uzun uzun sohbet etti. 
 

"Rahat edecekler"
Gittikleri her yerde çiftçi ve üretici kesiminin zor durumda olduğuna şahit olduklarını kaydeden Fahrettin Bay, "Ektiklerinin karşılığında aldıkları parayla, harcadıkları mazotun parasını bile ödeyemez oldular. Hem zahmet çekip hem de borçlanıyorlar. Bu yüzden ekin ekmemeye karar verdik diyorlar. Biliyoruz bu bir yerel seçim fakat bizim belediyecilik anlayışımızda esnafımız da kazanacak ve rahat edecek" dedi.  


Deneyimlerimiz var
Çok şükür gittiğimiz her yerde muhabbetle karşılanıyoruz diyen Fahrettin Bay, "Esnafımız bizi beklediğini her fırsatta dile getiriyor. Sakarya'nın her yerine hizmet götürmeye ve halkımızı mutlu etmeye geliyoruz. Saadet Partisi'nde göreve talip her arkadaşımız hem bölgesini iyi tanıyor hem de deneyimleriyle o bölge insanı tarafına çok seviliyor" diye konuştu. 
 

Saadet farkı
Fahrettin Bay şöyle devam etti, "Sadece esnaflarımız değil tüm kesimlerimiz farkında. Saadet'e büyük bir güven ve destek var. Hizmetin en kalitelisini, en iyisini ve maliyet bakımından en uygununu bizim kadrolar bilir. Geçmişte yaşanılan bir tecrübe var. Gittiğimiz her yere bereket ve bolluk getiriyoruz. İnşallah 31 Mart'ta halkımızın vereceği destekle gerek Büyükşehir gerekse diğer ilçelerde Saadet farkını göstereceğiz" dedi.
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 52382 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1462 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler