Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İsmail Kılıç: "İnanın, 31 Mart'ta Başaracağız"

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Evren, Karakamış ve Karapınar Mahallesinde vatandaşlara seslendi. Ayrıca Yağcılar Mahallesinde düzenlenen etkinliğe katılarak 31 Mart için destek istedi.

12:55   |   15.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi
 14. Haber Resmi
 15. Haber Resmi
 16. Haber Resmi
 17. Haber Resmi
 18. Haber Resmi
 19. Haber Resmi
 20. Haber Resmi
 21. Haber Resmi
 22. Haber Resmi
 23. Haber Resmi
 24. Haber Resmi
 25. Haber Resmi
 26. Haber Resmi

YOĞUN PROGRAM
CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç seçim çalışmalarına devam ediyor. Hafta boyunca Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri ve Muharrem İnce ile birlikte seçim çalışmaları gerçekleştiren Kılıç, akşamları da mahalle ve toplantı programlarına katıldı. Kılıç son olarak Evren, Karakamış ve Karapınar Mahallesinde vatandaşlara seslendi. Yağcılar'da ise Meclis Adayı Orhan Avcı'nın düzenlediği buluşmaya CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve İl Başkanı Erdoğan Isır ile birlikte katıldı.


HESABINI SORMALIYIZ
Evren Mahallesinde ev ziyaretleri gerçekleştiren Kılıç, Yeniden Güçlü Adapazarı için projelerini açıkladı. Karakamış ve Karapınar Mahallerinde de vatandaşlarla kucaklaşan Kılıç, vatandaşların talep ve şikayetlerini dinleyerek sorunların çözümü için 31 Mart'ta destek istedi. Kılıç, "Sorunların ne kadar çok olduğunu biliyorum. 2004 yılından beri Adapazarı'na yapılanlar ortada. Bu unutulmuşluğun hesabını sormalıyız" dedi. 


ADAPAZARI ÇIKARMASI
Yağcılar'da düzenlenen toplantıda da konuşan Kılıç, "Aday gösterildiğimiz günden bu yana sahadayız ve projelerimizi anlatıyoruz. Bir hafta boyunca Adapazarı ilçesini ne kadar önemsediğimizi ziyaretlerimiz ile gösterdik. Grup başkanvekilimiz, İl Başkanımız ve İlçe Başkanımıza teşekkür ediyorum. Genel Başkan Yardımcılarımız ve Milletvekillerimizle Adapazarı'na çıkarma yaptık. İnsanlarımızın gözlerinde o umudu görüyorum. Yapacak çok işimiz var. Ben herkese diyorum ki: 'İnanın. 31 Mart'ta başaracağız.' Yılmayın, Yeniden Güçlü Adapazarı için bizimle bu aşkı, bu sevdayı, bu yolu paylaşın. Adapazarı'nı Türkiye'nin örnek alacağı bir yer haline getirelim" diye konuştu. CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve CHP İl Başkanı Erdoğan Isır'da Kılıç'a destek isteyerek 31 Mart'ın öneminden bahsetti. 


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 324191 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1355 kere okundu
YORUMLAR 11 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Gokhan bayrak
16.03.2019 09:18
İsmail bey iyi adamsın şüphem yok ama;Sizin genel başkan sizin kazanmamanız için elinden gelini yapıyor.Ne demek 49 kişinin şehit olduğu saldırıyı değerlendirirken islami terör demek abim..
ADAPAZARLİ
16.03.2019 02:43
24 haziran seçim sonuçları açık ve net Aydoğan Arslan ne zaman seçim kazandida şimdi seçim.kazanack. serdivanda 2 defa kaybeden o, vekil seçiminde 2 sıra olup kaybeden o. Yeter artık yahu. Sandık ittifakı CHP de İsmail kılıç da. Aydoğan arslan adaylıktan çekilmeli. En azından CHP seçmeni taraf olduğu için soğuk baktığı Kolipe rahat oy atar
Enverr
16.03.2019 00:30
İsmail Bey büyük bir erdem gösterin ve adaylıktan çekilin de demokrasi nasıl olurmuş bütün Adapazarı görsün. Aydoğan Bey kafa kafaya yarışıyor sizin desteğinizle rahatça kazansın, millet kazansın.
Port
15.03.2019 22:42
İyî parti chp bi ittifak yapamadınız.sizin kafa çalışmıyor.akp yine mali götürücek.secime kadar biriniz çekilin bi umudunuz olsun.
Yiğit Adapazarı
15.03.2019 20:27
Adaylıktan çekilmek demokrasi ve Adapazarı için yapacağınız en büyük iş olur İsmail Bey. Bunları halk gözüyle yazıyorum size bunları iletsinler bence adaylıktan çekilin İsmail Bey.
Sevda Karadöven
15.03.2019 20:24
İsmail Bey AKP?nin ekmeğine yağ sürmeyin ve adaylıktan çekilin bence. Aydoğan Arslan bu seçimi kazanacak durumda erdemli bir davranış gösterin adaylıktan çekilin ve bu milletin takdirini kazanın.
Cemil hendek
15.03.2019 19:27
İsmail bey siZin Adapazarı için en büyük yapacağınız iyilik ve proje bu adaylıktan çekilmeniz çünkü AKP nin ekmeğine yağ sürüyorsunuz belkide amacınız bu
Adapazarlı
15.03.2019 19:26
Parti Meclisinde Genel Merkezde Adaylığı 4 ay boyunca bekleyen KILIÇ?ın karşısına, Büyükşehirde ittifak adayı çıkaracak olan İYİ parti, inatla Adapazarına son dakika Aydoğan beyi çıkarmışmıdır evet. Bu durum Büyükşehir?i Ak partiye hediye etmektir. Seçmenin 1/3 ünün yaşadığı yerde, Adapazarını ittifakla CHP ye bırakmayan ve üzerine aday çıkaran zihniyet Adapazarında bizim adayımız var size oy veremeyiz. Ama siz bize Büyükşehirde oy verin diyor dahası Büyükşehir Kolip,Adapazarı arslan diyor. Büyükşehir Ak Partiye hayırlı olsun. Adapazarına gelince İsmail KILIÇ zor koşulların adamıdır. Adapazarlının koşulları zor yaraları ağır olduğu İçin aday olmuştur. Cumhur ittifakının adayına karşı oy bölen iyi parti varken seçimi alabilirmi göreceğiz
Bahadır
15.03.2019 17:03
Sakarya için yapıp yapabileceğini en büyük proje bence, adaylıktan çekilmeniz ve AKP'ye seçimi hediye etmemeniz olacaktır. Tüm anketlerde sonuncu çıktığınız ve muhalefet oylarını böldüğünüz gerçeğini görmemeniz enteresan. Eğer görüyorsanız da, gereğini yapmıyorsanız o daha da fazla enteresan. Parti yönetiminin bunu inisiyatifini sadece size bırakması çok çok daha büyük bir enteresan.
cevdet tuglaci
15.03.2019 16:40
sakarya yenigun gazetesi yanli haber yapiyor.chp karsiti haber yapiyor almayin
Fazlı Sayın
15.03.2019 14:10
Saldırının kaynağı islam dünyasından kaynaklanan terördür diyen bir partiye oy verirsem Allah (cc) beni kahreylesin..
Online Ziyaretçiler