Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Dr. Arslan tempoyu yükseltti

İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan, programlarını büyük bir hızla sürdürüyor. Gündüz programlar ve ziyaretlerini sürdüren Dr. Arslan, gece ise ev ve dernek toplantılarına katılıyor.

12:57   |   15.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi
  9. Haber Resmi

Önceki gün büyük ilgi gören projelerini büyük bir coşkunun yaşandığı toplantıyla kamuoyuna açıklayan Dr. Aydoğan Arslan, temposunu da yükseltti. Dün Tıp Bayramı nedeniyle Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki programa katılan Dr. Arslan, yoğunluğa rağmen programın sonuna kadar takip etti ve meslektaşlarını yalnız bırakmadı. Dr. Arslan, daha sonra ise esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu.


Rumeli Balkan Göçmenleri Derneği ziyaret

Akşam saatlerinde ise Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret eden Dr. Arslan, Başkan Mehmet Şehit ve dernek üyeleriyle sohbet etti. Adapazarı'nın Türkiye'nin en fazla kültürel zenginliği olan ilçelerinden biri olduğunu ifade eden Dr. Arslan, "Bu zenginliğimizi her alanda kullanmak istiyoruz. Hatta Mahallelerimizin mimari yapılarını da buna uygun tasarlama hedefindeyiz. Adapazarı, kültürel anlamda Türkiye'mizin özetidir. BU zenginliğimize en büyük katkıyı verenlerden biri de Balkan Göçmenlerimizdir." dedi.


Kahve ve ev toplantıları

İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan akşam saatlerinde yine kahvehane ziyaretlerine devam ediyor. Burada Adapazarlılarla bir araya gelen Dr. Arslan, projelerini anlatıyor. Birebir çalışmaya da özen gösteren Arslan, yine akşam saatlerinde düzenlenen ev toplantılarında da vatandaşlarla bir araya gelerek, sohbet ediyor.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 324931 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1576 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Sakaryalı
16.03.2019 03:51
Büyükşehir de yi Partiye, Adapazarında İyi paritiye, seçmenin üçte biri Adapazarındayken nasıl güzelmi. Büyükşehir Ak Partiye şimdiden hayırlı olsun. Bugün bu şartlarda Büyükşehir adayı olabilecek 100 kişiden 99 u, derdiki arkadaş ben Adapazarında seçmenden nasıl oy alacağım Adapazarında CHP adayının karşısına aday çıkartırsanız olmaz. CHP Adapazarı seçmenide, Serdivan erenler seçmenide bana ittifak adayına oy atmaz. Dermiydi derdi. Kolp diyemedi. Kolip şunuda diyebilirdi, Adapazarında ittifak yok ben Büyükşehir ittifak adayıyım, Adapazarında kim kazanırsa kazansın uyum içerisinde çalışırım Tüm adaylara sayın KILIÇ ada, Arslana da başarılar diliyorum. Dedimi yok Aydoğanla sahada kol kola çalışıyor. netice AKP ye hayırlı olsun.
Adapazarı Seçimi
15.03.2019 19:24
Adapazarı 2018 de en çok göç veren ilçemiz olmuş, şehir merkezimizi bu hale düşürenlere yazıklar olsun. Yollar desen takır tukur, sokakları köpekli, çark caddesi olmuş tavuk dönerci, kent park desen suriyeli kaynıyor. 5 kişilik ailemin oyu Aydoğan Arslan a olacak, inşallah kazanırsınız doktor bey.
can güz
15.03.2019 19:24
Ey oğluna iş, aş arayan Sakaryalı Ayşe Teyze; sen bakma oğlunu, kızını, gelinini, damadını devlet kapısında makam, mevki sahibi yapmışların beka hikâyesine. Mehmet Amca sende bakma rantı gidecek, hesap sorulacak kodamanın beka narasına. Ey Sakaryalı takım tutar gibi partizanca düşünme; çıkar çevrelerinin hortumlarının kesilme ihtimali için, makam sahiplerinin koltuk kaybetme çekinceleri için ben yoksam beka tehlikesi var yalanlarına itibar etme. Yüce Yaradan?ın sana vermiş olduğu aklı kullan sesini çıkar Hak için halk var de ve oyunu, makamları şehrini daha yaşanılır yapacağını düşündüğün adaya gönlünce ver. Sakarya?nın Artık Ayağa Kalktığını herkese gösterme hortumu kesme zamanı geldi.
Online Ziyaretçiler