Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Parti Salı günü için son hazırlıklarını yapıyor

19 Mart Salı Günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilimize yapacağı ziyaret öncesi AK Parti İl Teşkilatında miting için özel bir komisyon kuruldu

14:19   |   15.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya İl Başkanlığı 19 Mart Salı Günü Saat 14:00'da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilimize yapacağı ziyaret öncesi çalışmalarına devam ediyor.


AK Parti Sakarya İl Teşkilatında miting için özel bir komisyon kuruldu. Miting komisyonu her gün düzenli olarak toplantı yaparak tüm hazırlıkları gözden geçiriyor.


DUYURULARI YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 19 Mart Salı Günü Saat 14:00'da Demokrasi Meydanı'na gelerek Sakaryalı vatandaşlarımıza seslenecek. Biz hazırlıklarımızı tamamladık. Duyurularımızı her platformda sosyal medya ve yerel basınımız başta olmak üzere digital medyanın tüm nimetlerinden yararlanarak yapmaya devam ediyoruz" dedi.


SABIRSIZLANIYORUZ
Teşkilat mensuplarının ve vatandaşların miting alanına taşınması için gerekli önlemleri aldıklarını vurgulayan Başkan Tever, "Miting programına tüm Sakaryalı hemşerilerimizi davet ediyorum. Sakarya tüm seçimlerde Sayın Cumhurbaşkanımıza olan sevgisini gösterdi. Şimdi de aynı iradeyi göstererek Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında duracağına yürekten inanıyor, Başkomutanımızı huzur bulduğu Sakarya'mızda karşılamak için sabırsızlanıyoruz" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 49442 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2075 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Genç ülkücü
16.03.2019 00:35
Ben ülkü ocaklarında yetiş biri olarak AKP oy vermiyecem.Bir ülkücününde oy vereceğini düşünmüyorum.Allah korkusu ve vicdanı olan ülkücü vermez.Ülkücülere küfür,hakaret edeceksin,fatiha bilmezler,bunlar şehitlerin kanlarından besleniyorlar diyeceksin,her türlü milliyetçiliği ayaklarımın altına aldım diyeceksin,Türk demekten korkacaksın,Andımı kaldıracaksın,Kandilden gelenler davul,zurnayla karşılayacaksın,Türk milletini öz yurdunda garip,öz vatanında parya yapacaksın,yolsuzluk ve hırsızlık yapanları kollayıp gözeteceksin,güya fetoyla mücadele ediyoruz deyip hiçbir siyasi dokunmayacaksın,ülkücü sana oy verecek,hiç bir ülkücü AKP oy vermez.Onca şehit kanı ne olacak peki soruyorum ülkücü kardeşime.
muallim54
15.03.2019 19:06
Dersinize iyi çalışın yoksa sınıfta kalırsınız.
Rahmi
15.03.2019 15:45
Moralleri sıfır yüzlerindeki ifade aslinda olacakları haberdar etmeye yeter ..
Online Ziyaretçiler