Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Fevzi Kılıç, "Erenler için projelerimiz, hayallerimiz var"

Cumhur İttifakı AK Parti Erenler Belediye Başkan Adayı Fevzi Kılıç seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kılıç, Tabakhane Gençlik Merkezinde gençler ile bir araya geldi.

14:37   |   15.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi
 14. Haber Resmi


Cumhur İttifakı AK Parti Erenler Belediye Başkan Adayı Fevzi Kılıç seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Tabakhane Gençlik Merkezinde gençler ile bir araya gelen Kılıç, "İnsan hayatında geriye dönüp bakıldığında en güzel şey yüzünü kızartacak hiç bir şeyin olmamasıdır. Biz uzun yıllar siyasetin içerisindeyiz, hamdolsun yüzümüzü kızartacak hiç bir şeyimiz olmamıştır. Eğer hakkıyla yapamayacaksak, bilerek birilerinin hakkını yiyeceksek Allah bize bu makamı nasip etmesin. Esas kanun ahirette, orada her şey karşımıza çıkacak. Biz hayata bu gözle bakıyoruz. Bir proje vardır yapabiliriz belki de yapamayız ama biz samimiyiz" dedi.
 
"İDDİA SAHİBİYİZ"
Kılıç, "Biz iddia sahibiyiz. Eğer bir işe girdiysek neler yapabileceğimizi, ne gibi projeler yapabileceğimizi, Erenler halkımızın yaşan standartlarını ne kadar arttırabileceğimizi veya bize bir talep geldiğinde halkın mı yoksa şahsiyetinmi menfaatine bakar öyle karar veririz. Şimdiye kadar güzel işler yaptık, yaptığımız işlerden mutluyuz. Önce istişare yaparız, teknik adamları vardır konuşuruz, kanuna bakarız ona göre karar veririz. Yok o gönül koyar, o tehdit eder bunlara kesinlikle bakmayız. İki aydır Erenler'i geziyoruz. İş adamı, esnafı, çiftçisi, ev hanımı, öğrencisi Erenler Belediyesinden ne bekler diye soruyoruz. Bizler de bu doğrultuda çalışmalarımızı hazırlıyoruz." dedi.
 
"BİRLİKTE OLACAĞIZ"
İlçesinin iş adamları ile kahvaltıda bir araya gelen Kılıç, Erenler'e güzel hizmetler kazandırmak istediklerini ifade ederek, "Hepiniz üretim yaparak istihdama ve üretime katkı sağlıyorsunuz. Bizde göreve geldiğimiz takdirde inşallah destek sağlayabileceğimiz konularda sizlerle birlikte olacağız. İl başkanlığımız döneminde Ankara ve ilimizde kurduğumuz bürokrasi dostluklarımızı inşallah Erenler'imize hizmet yolunda kullanacağız" ifadelerini kullandı.
 
CUMHUR İTTİFAKI
Kılıç, "Cumhur İttifakı Türkiye'nin büyümesini, gelişmesini, özgürleşmesini istemeyenlere karşı bir set oluşturdu. Karşı tarafta öyle bir muhalefet var ki ne ellerinde projeleri var, ne bir planları. Biz Erenler'e güzel hizmetler kazandırmak istiyoruz. Erenler için projelerimiz, hayallerimiz var. "açıklamasında bulundu.
 
PROJELER
Çaybaşıyeniköy Mahallesinde seçim irtibat ofisinin açılışını gerçekleştiren Kılıç ardından yoğun kalabalığa hitap etti. Projelerini sıralayan Kılıç "İlçemize ilimizde olmayan bir çocuk hastanesini yanında oteliyle birlikte özel sektör marifetiyle kazandırmak istiyoruz. Çocuklarımız hastanede tedavi görürken aileleri de otelde konaklayabilecek. Bazı mahallelerimize henüz doğal gaz ulaşmamış. Bu konu ile ile de yakından ilgileniyoruz. Kentsel Dönüşüm konusunu göreve geldiğimiz takdirde masaya yatıracağız. Hiç bir vatandaşımızı mağdur etmeden en doğru yoldan ilerleyeceğiz. Ben bunun sözünü veriyorum, halkımızın çoğunluğunun istemediği veya halkımızı zarara uğratacak bir çalışmaya imza atmayacağız." dedi.
 
 EĞİTİM
Kılıç, "İlçemize inşallah gerekli alt yapıyı hazırlayarak ikinci üniversiteyi getirmek istiyoruz. Yanı sıra gençlerimizin en önemli taleplerinden biri olan kütüphane ve etüt merkezlerini ilçemize kazandıracağız. İnşallah artık çocuklarımız kütüphane veya ders çalışmak için başka yere gitmek yerine kendi evlerine yakın yerlerde işlerini görebilecek. İlçemizdeki halk eğitim merkezini ziyaret ettik, tüm ek binaları gezdik, talep ve sorunları dinledik. Talepleri doğrultusunda düzenlemelere gideceğiz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda görev nasip olduğu takdirde merkeze uzak olan mahallelerimize de kurs imkanı sağlayacağız."dedi.
 
ÇEVRE DÜZENLEMELERİ
Kılıç, "Mahallelerimizde çocuk parkı, gençlik lokali, çevre düzenlemeleri gibi talepler de var. Bunları göreve geldiğimiz takdirde kısa bir süre içerisinde çözeceğiz. Bazı mahallelerimizde vatandaşlarımız toplu taşıma araçlarının saatlerine ilave istiyor, inşallah gerekli kurumlar ile irtibata geçerek çözeceğiz. Bizler için hanım kardeşlerimizin fikirleri çok önemli. Seçildiğimiz takdirde inşallah Erenler'imizde 'Kadın Şurası' kuracağız. Bu toplantılarda sadece partimize mensup vatandaşlar ile değil görüş ayrımı olmaksızın tüm mahallelerimizden vatandaşlarımız ile bir araya gelmek istiyoruz. Gerek üç gerek dört ayda bir toplanarak hanım kardeşlerimizin gözünden ilçemizdeki eksikleri ve talepleri değerlendirerek Erenler'imize en güzel hizmeti sunacağız." ifadelerini kullandı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 327269 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2312 kere okundu
YORUMLAR 7 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Şahin Şahin
17.03.2019 08:32
Eyvah eyvah bunlar ERENLERİ iyice kafaya takmışlar.tamamen bitirecekler.Hiç bir şey istemiyoruz.Eski haline getirin yeter.
Tozkoparan
16.03.2019 18:22
Biz sizin gibi hayal dünyasında yaşamıyoruz. Enflasyon düşsün. Hasta olunca normal insan gibi uzman doktora randevu alalım. Acilse aha da acil servisi orda diye bizle dalga geçen hastane personeli olmasın. Çocuklar kaliteli eğitim alsınlar. Emekli maaşını mezara gitmeden önce alalım. Çocuğun canı çeker diye et restoranlarından marketlerden uzak yürümeye uğraşmayalım yeter.
halkkent
16.03.2019 01:57
Başkan sen 2 aydır geziyon, Cavit Öztürk te 20 yıldır gezdi.Ama boş gezdi. Sanayi konut içi içe, şehir planı sıfır. İnşallah bişeyler yaparsın ama hiç inancım yok. Gidip Oy bile kullanmayı düşünmüyorum. Ak partinin Erenlerde fark atacağı aşikar çünkü rakip yok. Koyunun olmadığı yerde Keçi Abdurrahman çelebi misali :)
Genç ülkücü
16.03.2019 00:37
Ben ülkü ocaklarında yetiş biri olarak AKP oy vermiyecem.Bir ülkücününde oy vereceğini düşünmüyorum.Allah korkusu ve vicdanı olan ülkücü vermez.Ülkücülere küfür,hakaret edeceksin,fatiha bilmezler,bunlar şehitlerin kanlarından besleniyorlar diyeceksin,her türlü milliyetçiliği ayaklarımın altına aldım diyeceksin,Türk demekten korkacaksın,Andımı kaldıracaksın,Kandilden gelenler davul,zurnayla karşılayacaksın,Türk milletini öz yurdunda garip,öz vatanında parya yapacaksın,yolsuzluk ve hırsızlık yapanları kollayıp gözeteceksin,güya fetoyla mücadele ediyoruz deyip hiçbir siyasi dokunmayacaksın,ülkücü sana oy verecek,hiç bir ülkücü AKP oy vermez.Onca şehit kanı ne olacak peki soruyorum ülkücü kardeşime.
x man
15.03.2019 15:10
33 mahallesi olan erenler ilçesinin 22 mahallesinde tarımla uğraşılıyor. bu bilgiler göz önünde olduğunda açıklanan projeler nekadar yeterli siz karar verin. ayrıca yerel yönetimlerde yatırım önceliği olması gerek diye düşünüyorum. çocuk hastanesi ile oteli yapmanıza şuan gerek yok gibi merkez kadın doğum hast. inşaatını bitirin yeter.
Ali Akdebiz
15.03.2019 14:59
Fevzi bey projeleri lütfen görelim söylemi eyleme dönüştürelim
ÜLKÜCÜ
15.03.2019 14:58
Birazda kendi söylemlerinizi konuşun ya öğretilen hayallerim aşkım projelerim hep aynı terrane dikkat edin hemen hemen her AKP adayı hep hayallerinden bahsediyor
Online Ziyaretçiler