Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yüce, "TOPÇA Katlı Kavşağı hızla tamamlanacak"

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, TOPÇA'da inşaası devam eden Katlı Kavşak projesini inceledi.

16:34   |   15.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi


TOPÇA'da devam eden katlı kavşak projesini inceleyen Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Projeye ilişkin kısa süre önce Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızla görüşerek, çalışmanın hızlandırılması talebimizi iletmiştik. Hem köprü kısmında hem de diğer alanlarda çalışmalar hızla sürdürülüyor. İnşallah en kısa süre içerisinde tamamlanarak şehir merkezi ulaşımları daha hızlı ve kolay bir hal alacak" dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, TOPÇA'da inşaası devam eden Katlı Kavşak projesini inceledi. Devam eden çalışmalara ilişkin bilgiler alan Başkan Adayı Ekrem Yüce, projeyle birlikte şehre yeni bir giriş daha kazandırılacağını ve şehir merkezi ulaşımlarının rahatlayacağını ifade etti.


Çalışmalar hızlandı

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "D-100 üzerinden şehir merkezi ve Karasu istikametine gitmek isteyen sürücülerimiz için TOPÇA Katlı Kavşak projesi büyük kolaylık sağlayacak. Projeye ilişkin kısa süre önce Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızla görüşerek, çalışmanın hızlandırılması talebimizi iletmiştik. Hem köprü kısmında hem de diğer alanlarda çalışmalar hızla sürdürülüyor. İnşallah en kısa süre içerisinde tamamlanarak şehir merkezi ulaşımları daha hızlı ve kolay bir hal alacak. Yeni dönemde de trafiği rahatlatacak projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 53107 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3435 kere okundu
YORUMLAR 14 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Ali Kara
17.03.2019 08:24
Eğer topçâ kavşağı ile karasu yolunu satso ile 1.organize arasındaki yola benzetirseniz vatandaş karasuya akcakocadan gider.MÜHENDİŞLİK HARIKASI.
Ali Yetim
16.03.2019 18:13
İstermisiniz acele ile yapılan katlı kavşak Ada Avm nin bahçesine çıksın.
yasin
16.03.2019 10:37
Resme dikkatli bakmasam zeki başkan sanacam. Aynı poz olmuş. İnşallah değişik işler yaparsın ekrem başkan..
Kamil ozen
16.03.2019 10:04
O ada center in onune yaptiginiz 3 gun hizmete aciliyor deyip sonra yanlis proje ile yikilacak olan ust gecitide anlatsaydiniz.vatandasin para sina yazik.
fesli KADİR
16.03.2019 09:13
Sakaryanin 3 girişi var..beskopru.erenler.dörtyol..girişler mükemmel.amma şehre giriş felaket.HUNI biçimi.tek öyküsünden yanicamiye.edenlerden yeni camiye.beskopruden serdivani gidiş.FELAKET
Ali Yetim
16.03.2019 07:46
İstermisiniz acele ile yapılan katlı kavşak Ada Avm nin bahçesine çıksın.
halkkent
16.03.2019 02:01
O köprünün mimarı , akıl vericisi, onaylayıcısı ya kör, ya sakaryalı değil, ya da bize düşman. 1 yılı geçti. Reis gelecek diye 1 haftadır gece gündüz çalışıyolar da bitecek ama o kadar para harcayıp hiçbir işe yaramayacak bir yatırım. O köprüyü e5 e direk bağlamadıktan sonra, Etbalık ışıkları durduktan sonra ne anladım ben bu işten ? illa Karasu yolunu rahatlatacaktınız Sakarya köprüsünün karşısından bir giriş yapaydınız. Çok paramız var desem yok. Çok aklımız var desem o da yok. Cenabı Hak bunların hesabını sorar.
Sakarya
16.03.2019 00:44
Bu nasıl bir projedir?sağında solunda ne kaldırım kaldı.ne yol.olan yıkıldı,heryer alap şalap.Bu nasıl bir işbilmez mühendisliktir.Katlı kavşağı yaptım bitti deyip giderlerse,oralar yan yollar kaldırımlar yapılmazsa,çok daha kötü olacaktır.Gidin yeni yapılan üst geçidin merdiven alt kısımlarına bakın,utanın, dünyanın parasını bunun için mi verdiniz.işçilik sıfır,heryer kırık dökük.yazık bu milletin parasına.katlı kavşak yapılırken oraya alttan tüp geçit yapmak çok daha kolay ve ucuz olurdu,düşünemediniz mi bu kadarını.aylar geçti bitmedi gitti.
kamil
15.03.2019 19:43
Ekrem Bey öncelikle şehrin zaten girişi orası. Sonra Et Süt önündeki ışıklar dururken, Küpcüler ışıkları dururken ne kolaylığı sağlayacak hep beraber göreceğiz. Karayollarının yaptığı şu projenin dediklerinizi sağlaya bilmesi için ilgili kuruma baskı yapıp söz konusu en az iki noktadaki ışıklarında kaldırılmasını sağlayın ki Projeye Belediye olarak müdahil olduğunuz izlenimi doğsun. Aynı durum şehrin kuzeyinde yeni yerleşimler girişinde de var yarında orada boy gösterinde aylardır çivi çakılmayan o noktada millet yaşadıklarını anlatsın size. Yağmur çamur karanlıkta kazasız belasız protokol yolu dediğiniz yolu koca kış kullanan bizler kışı çıkardık ama yediğimiz ayazın hesabını da sandığa sakladık Vesselam
Ahmetalp
15.03.2019 19:05
Yanindakiler kim acaba
Cafer
15.03.2019 19:04
Adam daha secilmeden baskanlik havasina girmis. Demek ceketimi koysam kazanirim havasinda. Bu millette o cekete oy verir. Basinizdaki lider olmasa kimse sizi sehrin kapisindan sokmaz. Onun hatrina ne kadar daha bu heriflerin cilesini cekicez.
Adalı
15.03.2019 18:23
Dalga geçiyorlar bunlar insanlarla resmen daha başkan bile değil ken
serkan tek
15.03.2019 17:24
Ekrem bey belediye başkanlığınız garantimi ki kendinizi başkan olup inceleme yapıyorsunuz
Bahadır Kartepe
15.03.2019 17:00
Yazık Sakaryama. bizlere layık görülene bakın
Online Ziyaretçiler