Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Doğa canlıları için dernek açtılar

Pamukova Doğa Canlılarını Koruma ve Yaşatma Derneği Kaymakam Recai Karal'ın açılış kurdelesini kesmesi ve yoğun katılımı ile açıldı

11:28   |   16.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi

Pamukova'da bir grup hayvan sever tarafından kurulan Doğa Canlılarını Koruma ve Yaşatma Derneği, Elperek Mahallesi  Türkocağı Caddesi İpekçioğlu Apartmanında, Kaymakam Recai Karal, Belediye Başkanı Cevat Keser, Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, İyi Parti İlçe Başkanı Kemalettin Yörük, Millet İttifakı Belediye Başkan aayı Hüseyin Eryiğit, Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Güven Övün, Bağımsız Belediye Başkan adayı İrfan Metin,  Sakarya Barosu Hayvan Hakları Komisyon Başkanı Avukat Zekiye Güneş Kılcı, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşların yoğun katılımı ile açıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı sonrası deneğin  açılış kurdelesini  Kaymakam Recai Karal kesti ve Dernek Başkanı Özlem Çengel'e hayırlı olması dileğinde bulundu.  Dernek tarafından davetlilere çeşitli ikramlar yapılırken, davetliler sokak hayvanları için derneğe nakdi yardımın yanı sıra mama yardımında a bulundular. 
Pamukova Doğa Canlılarını Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Özlem Çengel, derneğin açılışında yaptığı açıklamada " Yapabilirmiyiz, nasıl olur derken yılların hayali gerçek oldu. Bizden desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyoruz. Bu gün  açılışımıza gelen tüm misafirlerimize ayrıca teşekkür ediyoruz. Derneğimiz Pamukova'ya hayırlı olsun " dedi.
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 332392 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 763 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler