Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sofu'nun çalışmasına vekil dopingi

Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan adayı Ali Kemal Sofu'nun seçim çalışmalarına, Ak Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu destek verdi

11:45   |   16.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı Ak Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu'nun da katılımı ile gerçekleştirdiği ziyaretlerde Hendekli esnaflardan destek sözü aldı. 
Hayata geçirilecek olan projeler ile birlikte Hendek'in çehresinin daha modern bir yapıya kavuşacağını söyleyen Sofu aynı zamanda tüm Hendekli vatandaşların sosyal, kültürel ve sanatsal aktivitelerden maksimum derecede istifa edebileceklerini belirtti.
 
YEŞİLYURTLU GENÇLERDEN "BAŞKAN Sofu" TEZAHÜRATI 
 Yoğun bir programa sahip olan Sofu, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ile gerçekleştirdiği ziyaretlerin akabinde Yeşilyurt'ta gençlerle bir araya geldi. 
 Gençlere ve gençlik kuruluşlarına önem verdiğini her platformda dile getiren Sofu, Yeşilyurtlu gençlerin "Başkan Sofu" tezahüratları ile karşılandı.


 Gençlere hitap eden Sofu; "Projelerimizi gerek basında gerek sosyal medyada gerekse de internet sitemizde yayınladık. Projelerimizi dikkatle incelemenizde fayda var. Bu projeleri oluştururken temel aldığımız en önemli unsurlardan biri Hendekli gençlerimiz ve ihtiyaçları. Bu projeler bizim sizlere taahhüt ettiğimiz projeler ve Allah'ın izni ile 1 Nisan sabahı itibariyle kolları sıvayacağız. Fakat, Hendekli hemşerilerimizden, gençlerimizden istek ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı taleplerde gelirse bunları da değerlendirerek yerine getirmek adına elimizden geleni yapacağız" dedi. 


 Yeşilyurt ziyareti sonrası programına Dereköy ve Kocatöngel'de devam eden Sofu mahallelilerin ilgisinden memnun olduğunu ve hizmet süresi içerisinde kendilerini mahcup etmeyeceğini söyledi.


Sofu, "İnşallah rabbimin izni, sizlerin teveccühü ile ilk etapta 5 yıllık bir hizmet süreci bizi bekliyor. Bu süreç içerisinde yapacağımız projeleri basın yayın araçlarımız ile sosyal medya ile hemşerilerimize sunduk ve çok iyi geri dönüşler aldık. Buradan anlıyoruz ki Hendekli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik projeler oluşturmuşuz. İnşallah bu projeler hayata geçmesi ile de Hendek'imize uzun yıllar yarar sağlayacaktır" ifadelerini kullandı. 
 
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 49352 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1400 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Ercan
17.03.2019 11:27
Ooo korku salmış ekip şekilde gezen akparti belediye başkanı adayı neden milletvekili ile geziyormuş :) yahu milletin vekili adı üzerinde hizmet için varlar bundan daha doğal olan ne var tabi bu sizin gibi hizmetten anlayamayanlar böylesi gaflette olurlar!!
Kazimiye birlik
16.03.2019 18:27
Hendekli vatandaşların tercihi sn turgut Babaoğlu tüm köylerde olduğu gibi Yeşilyurt kocatongel hacikisla tüm hendek genelinde önde gidiyor bu böyle biline ...gençlerin umudu turgut Babaoğlu. ...
Serkan
16.03.2019 15:14
Vekiller gelir niye bu kadar geliyorlar bak demekki sıkıntı var derler vekiller uzak durur gelmez daha vekillerle anlaşamıyor bumu Başkan olacak derler kısaca derlerde derlerrrr. Başkan?ın sevilmesi desteklenmesi niye dert onu anlamıyorum belediye işi hizmet işi değilmi en iyi hizmette Ankaradan geleceğine göre arkasında vekiller olanmı Büyükşehir olanmı hizmet yapar yoksa tek başına yarışıp liderine bile isyan edip koltuk peşinde koşanlarmı?
sakarya
16.03.2019 12:09
sayın başkan adayı sofu sürekli millet vekilimiz sayın recep uncuoğlu sizinle beraber ben bundan şunu anlıyorum hendek seçimlerde sıkıntıda.
Online Ziyaretçiler