Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Saadet adayları esnafa projelerini anlattı

Saadet Partisi Büyükşehir adayı Fahrettin Abay ile Adapazarı adayı Abidin Birinci esnafı gezerek projelerini anlattı

11:56   |   16.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi
  9. Haber Resmi
  10. Haber Resmi

Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Abay ve Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci Cevatbey ve Kurtoğlu pasajı esnaflarıyla buluştu. Esnafların sorunlarını dinleyen Saadet partili Başkan adayları, çözüm önerileri konusunda Saadet partisinin projelerini anlattı.


Çözümler belli
Daha güzel ve yaşanabilir bir Sakarya için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Fahrettin Abay, kenti birlikte yönetim modeliyle yöneteceklerini söyledi. Abay "Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Sorunlar belli, çözümler de belli. Halkımızla el ele vererek bu kenti yönetmeye talibiz" dedi.


Herkes korunacak
Sakarya'nın zenginliklerini ve kaynaklarını kullanırken kenti hakettiği yere getireceklerini belirten Fahrettin Abay " Bu sayede esnafımız, üreticimiz ve tüm kesimlerimiz korunacak, bereketlenecektir. Milli Görüş Belediyeciliği bunu yaparken israftan uzak duracak ve kaynakları etkin hale getirecektir.


Sakaryalı yönetecek
Biz Sakarya'nın her yerine eşit ve adil bir hizmet sunacağız. İnşallah gördüğümüz bu destekle 1 Nisan'da görevi devralacağız. Sakaryayı Sakaryalılarla yöneteceğiz. Buradaki esnaf kardeşlerimiz bizlere güvenliklerini beyan ederek çok doğru bir karar verdiler" diye konuştu.


"Sakarya hak ettiği noktaya gelecek"
Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Abay "Kentin zenginliklerini ve kaynaklarını kullanarak israftan uzak bir yönetim sergileyeceğiz. Halkımızın desteğiyle Sakarya hak ettiği noktaya gelecek" dedi.
Akşam ziyaretleri kapsamında Serdivan'daki  Bosna sancak derneğini ziyaret eden Bay, dernek yetkilileri ile fikir alışverişinde bulundu
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 49385 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 974 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler