Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 21 Mart Perşembe. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:44   |   21.03.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
20 YILDIR TEK ÇİVİ ÇAKILMADI

Deprem güvenliği ve kentsel dönüşüme büyük önem verdiklerini belirten Uz.Dr.Cihan Kolip, depremin üzerinden geçen 20 yılın iyi değerlendirilmediğini belirtti.


Sakaryahalk
DEVRETTİK TEPKİSİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Katar-Türk iş birliği olan BMC'ye devrettik, 25 yıllığına" açıklamasına karşılık İYİ Parti ve CHP'den tepki gecikmedi. Çark Caddesi'nde ortak basın açıklaması yapan Millet İttifakı'nın kurmayları, "50 milyon dolar için bu fabrika satıyorsanız yazıklar olsun" dedi.


Yenisakarya
SAKARYA'DA YİNE 17-0 YAPACAĞIZ

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, anket sonuçlarının çok iyi olduğunu ve tüm belediyeleri kazanacaklarını söyleyerek, "Cumhur İttifakı olarak Sakarya'da yeniden 17-0 yapacağız" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
'FABRİKAYI SATMAK VATAN HAİNLİĞİ!'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sakarya mitinginde Tank Palet Fabrikası ile ilgili açıklamalrına Millet İttifakına bağlı vekillerden cevap geldi. Engin Özkoç, fabrikanın satılmasının vatan hainliği olduğunu ileri sürdü.


Yenigün
'TANK PALET SATILAMAZ!'

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, önderliğinde Çark Caddesi'nde yapılan mitingdeki konuşmasında, "Oy istemiyoruz oy, bir tek şey istiyoruz Tank Palet vatandır, satılamaz" ifadesini kullandı.


Adapostası
CHP TANK PALET'İN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

CHP, Çark Caddesinde Tank Palet Fabrikasının özelleştirilmesinin iptali için imza kampanyası başlattı. Cadde CHP ve İyi Partililerin, Tank Palet fabrikası vatandır satılamaz sözleriyle inlerken, Özkoç Erdoğan'ın Sakarya'da söylediklerine cevap verdi


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 144538 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1329 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler