Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 22 Mart Cuma. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:38   |   22.03.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
SATIŞA KARŞI MANİFESTO!

Tank Palet Fabrikası'ndaki 695 işçiden, 605'i Katar ortaklı şirkete devredilecek fabrikada çalışamayacaklarını belirterek tayin istedi. İşçiler bu vebali taşımak istemediklerini söyledi.


Sakaryahalk
SAKARYA'YA ADANMIŞ BİR HAYAT

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Ekrem Yüce'yi göstermesiyle birlikte mevcut başkan Zeki Toçoğlu'nun başkanlık dönemi 9 gün sonra sona eriyor. Büyükşehir Belediyesi'nin A Takımı ile geçen akşam bir araya gelen Zeki Toçoğlu, 20 yıl boyunca beraber çalıştığı bütün mesai arkadaşlarına hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Sakarya'ya hayatını adayan Toçoğlu, "Allh bahtınızı açık etsin" dedi.


Yenisakarya
FARK YARATTIK

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Farklı bir belediyecilik anlayışımızla rutinin dışına çıkarak tabiatı merkeze aldık. Göllerimizi, nehrimizi yeşil alanlarımızı koruyarak şehrimize kazandırmak önceliğimiz oldu" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
İŞÇİ TANK PALET'İ TERK EDİYOR!

Tank Palet Fabrikasında çalışan yüzlerce işçi Milli Savunma Bakanlığı'na bağlı başka fabrikalara geçme için tayinlerini istedi.


Yenigün
'BİRLİKTE GÜZEL OLACAK'

SATSO, da iş dünyasından oluşan Yüksek İstişare Kurulu üyeleriyle buluşan Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Başkan Adayı Ekrem Yüce, projelerini anlatırken, "Birlikteliğimizle daha da güzel bir Sakarya inşa edeceğiz" dedi.


Adapostası
TANK PALET'İN İÇİ BOŞALIYOR!

İşçiler, "Ordu malının Katarlılara satılmasının  ve kritik askeri bilgilerin Katarlı şirketle paylaşılmasının vebalini alamayız" gerekçesini öne sürerek tayin istediler.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 184325 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1432 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler