Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 26 Mart Salı. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı

09:14   |   26.03.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
ADAPAZARI'NA YENİ MEYDAN!

Mutlu Işıksu, Adapazarı Belediyesi'ne yeni bir hizmet binası yapacaklarını mevcut alanın ise 'Ada Meydan' projesi olarak değerlendireceklerini söyledi.


Yeni Sakarya
ALEMDAR'DAN DEV PROJELER

Serdivan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar'ın yeni dönemde hayata geçirmeyi planladığı projeler hayli ses getirdi. Alemdar, "Sedivan için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz" dedi


Sakaryahalk
PROJELER SAVAŞI

Seçime 5 gün kala çalışmalarını hızlandıran belediye başkan adayları gittikleri yerlerde bölgenin özelliklerini göz önünde bulundurarak projeleirni halka anlatıyorlar. Var olan seçmenlerini korumanın yanında sayıyı daha da arttırmak için tüm gücüyle çalışan adayların gözü ise yizdesi hayli büyük olan kararsızlarda.


Yenigün
DÜNYAYA DAMGA VURDUK!

Türkiye'nin otomotiv ihracatının yüzde 19,6'sını karşılayarak Şubat ayında ürettiği 23 bin 562 aracın yüzde 89'unu dış ülkelere satarak dünyaya, 'Made İn Sakarya' damgasını vuran Sakarya, otomotiv ihracatındaki yükselişini sürdürüyor.


Adapazarı Akşam Haberleri
'İZ BIRAKACAĞIZ'

Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu iddialı projelerde şehrin çehresini değiştireceklerini belirtti. Işıksu, "Gönül belediyeciliği için geliyoruz, iz bırakmak için geliyoruz" dedi.


Adapostası
PROJE YAĞMURU!

Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Genel Yayın Koordinatörümüz Turan Çatalbaş ile sohbet etti ve projelerini tanıttı


Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 133291 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1699 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler