Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 28 Mart Perşembe. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı

09:03   |   28.03.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
SAKIN DÜŞMAN OLMAYIN!

Akşener, "Bu bir yerel seçimdir. Bir savaşa çevirdiler. 'Allah Allah nidalarıyla savaşa gitmeye çevirdiler. Hepinizden bir şey rica ediyorum; o düşman diline aldanıp komşularınızla, arkadaşlarınızla, akrabalarınızla, sakın ola ki kal kırmayasınız, düşman olmayasınız" dedi


Yeni Sakarya
ADAPAZARI'NI ÇOK SEVİYORUZ

AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, şehrin merkezi olmanın itibarını ve merkez şehir huviyetini kuvvetlendirecek çalışmaları 'birlikte yönetim' ilkesine bağlı kalarak Adapazarı insanı ile birlikte hayata geçireceklerini söyledi.


Sakaryahalk
AKŞENER RÜZGARI

Adapazarı Çark Caddesi'nde esnafları ziyaret eden, vatandaşlarla kucaklaşan Akşener, caddenin başında otobüs üzerinden vatandaşlara seslendi. İktidara çatan Akşener, "Uz. Dr. Cilah Kolip ile Dr. Aydoğan Arslan kardeşimdir. İki doktorumuzu size emanet ediyorum" dedi.


Yenigün
'KULAKLARINI ÇEKECEKSİNİZ'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Mehter TAkımı ile geçtiği Çark Caddesi'nde vatandaşlardan gördüğü ilgi karşısında seçim otobüsü üzerinde yaptığı konuşmada, "Bu düzenin değişmesi için, seçimde kulaklarını çekeceksiniz" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
SEÇİMLERİ SAVAŞA ÇEVİRDİLER

Sakarya'yı ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhur İttifakının seçim uslubunu eleştirdi. Akşener, "Bu seçimi savaşa çevirdiler" dedi.


Adapostası
ÖNCE TREN, ŞİMDİ DE KATLI KAVŞAK!

Yüce, bir yandan seçim çalışması yaparken öte yandan şehrin beklentilerine yönelik hızlı çözümler üretiyor. Ada Treni seferleri bailaması ve TOPÇA kavşağının açılması en canlı örnek oldu.


Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 147766 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2432 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler