Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Evde sağlık hizmetleri takdir topluyor

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü Evde Sağlık Hizmetleri personeline özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür belgesi verdi.

16:30   |   29.03.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi


İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı Evde Sağlık Hizmetleri (ESH) Birimi personeline başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verildi. İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü'nün makamında gerçekleşen törende, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Özcan Öktem, Başkan Yardımcısı Op. Dr. Mahmut Atum, Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörü Dr. Asuman Kayhan İnce ve Sorumlu Uzman Filiz Koç hazır bulundu. 


Öğütlü, evde bakıma muhtaç hastalara götürülen hizmetin önemli bir sağlık hizmeti olduğunu dile getirerek "Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerimizin çalışmalarını takdirle karşılıyoruz. Yaşlı nüfusun her yıl artığını düşünürsek ilerleyen yıllarda evde sağlık hizmetleri çok daha önemli bir hale gelecek. Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda, bizler bu ihtiyacı karşılamak için her zaman hazır olacağız. Evde sağlık hizmetlerinde görev yapan hekimlerimizi ve personelimizi gayretli çalışmaları dolayısıyla tebrik ediyorum. Buradaki arkadaşlarımızın nazarında tüm personelimize teşekkür ediyorum." diye konuştu. Dr. Asuman Kayhan İnce, Diş Hekimi Necmettin Karakaya ile Sağlık Memuru Cemil Küt'e başarılı çalışmaları dolayısıyla teşekkür belgesi verildi. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Kadın-Sağlık

Medyabar.com bugun 26286 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4559 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
sağlık
12.04.2019 14:11
Evde Sağlık Hizmeti takdir topluyormuş. Birde Sağlık Müdürünü takdir edebilsek.
Nedim Kandemir
30.03.2019 14:15
Bırakın kardeşim yalanı dolanı,annem yatalak oldu felç geçirdi eğitim araştırma dan eve getirdik evde bakımı aradık ateşi çıktı dedik yemek sondası çalışmıyor dedik anlattık durumu adamlar 21 gün boyunca doluyuz dediler 112 acili arayın dediler kim taktir ediyorsa gelsin beni bulsun
Port
30.03.2019 12:34
Doktorlar için 14 mart kutlama masajı hariç ne yaptınız.hakim ve savcılar kral olmuş.doktorlar gariban olmuş.bu mu dur sizin yoneticiliginiz.
Online Ziyaretçiler